Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak óvszerrel védekezés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak óvszerrel védekezés, teherbe esés lehetséges?

Figyelt kérdés
17vagyok eddig csak óvszerrel védekeztünk,közvetlen reakcióm szex után mindig parázok és várom h megjöjjön.Fogamzásgátlót nem akarok szedni.Csak óvszerhasználat remélem biztonságos.
2011. nov. 14. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően használjátok, akkor igen. Ha ennyire parázós vagy, érdemes az aktus végén ellenőrizni, nem szakadt-e ki a gumi - akkor még mindig vehettek esemény utánit.
2011. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Ne izgulj!

Még akkor sem lennél könnyen terhes a gumit átszúrják tűvel... :)

A lényeg az hogy gumival 99% hogy nem lesz baba!

Annyit viszont megtehetsz az ügy érdekében és hagyod hogy a fiú rád élvezzen esetleg még segíthetsz is neki a kezeddel vagy a száddal,mert volt már olyan hogy elszakadt a gumi és totálisan beleélveztem a csajba úgy hogy nem vettem észre a szakadt gumit,szóval érdemes kivenni még guminál is és inkább rásegíteni a szádal vagy a kezeddel .

Nem kell izgulnod ha nem voltak olyan malőrök hogy átszakad a gumi és megtöltenek!Aludj csak nyugodtan!!!

Szia!

2011. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
8éve csak óvszert használunk még egyszer sem történt szakadás vagy bármi egyéb baki...és gyerek sincs :) ha normálisan az előírtak szerint használjátok semmi gond nem lehet.... (egyébként gyógyszer is ugyan annyira biztonságos sőt nekem több ismerősöm lett az mellett terhes mint óvszerrel...)
2011. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Lehetséges teherbeesni óvszerrel úgy is, hogy rendesen használják, és nem szakad ki, de ennek az esélye kicsi, olyan 1-2 % (Tabletta helyes szedése mellett a teherbeesésre az esély 0.1-0.4% összehasonlításképp, de a tabletta szerintem is méreg, én nem szedném).

Ha észreveszed, hogy kiszakadt a gumi, akkor ugye nagyobb az esély a teherbeesésre, amiért szoktak eseményutáni tablettát bevenni, de még eseményutáni tablettával is 1-2% a teherbeesés esélye ha 24 órán belül beveszed.

Hogy az igazat megvalljam, bármilyen védekezési módszert is használsz, mindig van esély a teherbeesésre ha szexuális életet élsz, ezt nem lehet kiiktatni

Van aki ilyen téren szerencsésebb, és még kisebb-nagyobb bakik mellett se esik teherbe, de van aki mindent megtesz és mégis teherbe esik.

Csak az a nő nem eshet biztosan teherbe aki nem él szexuális életet (vagy eltávolították a szaporító szerveit és meddő).

2011. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

8 éve gumival...

Azért egyszer érdemesebb lenne tovább lépni a férfi kedvéért nem? 8 év után megérdemelni a pali hogy gumi nélül is élvezhesse,mármint vagy szedj tabit és ne engedd hogy benned menjen el,vagy ha nemgond ha becsúszik egy baba akkor éljen a megszakítás! :)Gumi nélkül a párod jobban élvezi ,szal az első időkben hamarabb is fog elmenni...

De remélem hogy legalább néha jól leápoltad a száddal!

2011. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/5 Időpont ma 14:26

Te valami tanár lehetsz mert a gyerekeket tuti jól tudod rémiszgetni!!! :)

Jó oké komoly a téma ,de azért az abszurdum hogy a gumi helyes használat mellett is terhességet okozna,lehet hogy 1 % de én ezt nemtudom elképzelni....

2011. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

14:31

Sajnos ez nem ijesztegetés, hanem tény. Van olyan barátnőm, aki terhes lett helyes gumihasználat mellett (a barátja jóval tapasztaltabb volt, sok éve használt óvszert, és sose volt gond belőle, de a barátnőm mégis terhes lett, pedig nem szakadt el láthatóan a gumi, nem csúszott le meg semmi. 17 éves volt, és végül abortuszra ment, nagyon sajnáltam :( ) Valamint itt is volt olyan kérdés, amire írták, hogy ők is úgy lettek terhesek óvszer mellett, hogy semmi problémát nem észleltek vele. Ez valószínűleg a mikroszakadások miatt lehet, amelyeket szabad szemmel nem látunk a gumin, de a spermának elég. És egyébként az óvszer tájékoztatóján is rajta van ha végig elolvasod, hogy nem nyújt 100%-os védelmet.

A gyártóknak meg van adva egy hibaszázalékhatár, amin belül eladhatnak selejtes terméket, szóval ilyen mikroszakadásost, vagy gyengébben sikerültet, ami láthatóan elszakad. Amíg ezen a hibahatáron belül maradnak, addig nem lehet bajuk, csak bele kell írni a tájékoztatóba, hogy nem nyújt 100%-os védelmet, és ennyi.

2011. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

14:27

azt meg remélem tudod, hogy a fogamzásgátló tabletta elég veszélyes lehet

vannak, akik nem is szedhetik, mert trombózist okozhatna nekik

sok nőnek pedig komoly mellékhatásai vannak, mint súlygyarapodás, depresszió, libidócsökkenés akár a nullára, rosszullétek, stb

most komolyan, ennyit ér meg egy férfinak, hogy gumi nélkül csinálhassa, hogy a nő akit szeret, szenvedjen miatta?

ráadásul sok nőnek még a menstruációs ciklusát is tönkreteszi, és aztán meg csak nagynehezen esik teherbe ha már babát szeretne

nem mindenkire igazak ezek, de azért az ilyen jóval nagyobb arányban fordul elő, minthogy óvszer mellett becsúszik a baba

2011. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Jó azt tudom hogy nem 100%,

de te elhiszed egy 17 éves lánynak hogy gumi mellett lett terhes?

Elmondanám Én már évek óta nem használok gumit és igen is néha voltak necces éjszakáim ,de a mikrószakadás az elég hihetetlennek tartom.

Tisztázzuk a helyes gumihasználatot:Nem a csajban kell elmenni vele ,mert ha el is szakad akkor ez biztosítja hogy ne bele élvezzen az ember.Ezért kell a nőknek segíteni kézzel ,lábbal, szájjal! :)

2011. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem csak a gumi meg a tabletta van! Én speciel sajnálom azokat a nőket akiknek az egész szexuális életük egy rettegés! Hogy a fenébe lehet így élvezni a szexet? Tényleg ne rémisztgesd a gyerekeket! Nem tudom elképzelni, hogy valaki hogy lesz terhes úgy hogy nem szakad ki a gumi, nem csúszik le, tök megfelelően van használva? Ne haragudj de Te nem voltál ott, sosem tudhatod mi hogy történt... Aki teheti szedjen gyógyszer, aki nem az védekezzen gumival, de nem kell ennyire rettegni, félni mikor azért elég nagy védettséget nyújtanak ezek... És még mindig van egy olyan hogy megszakítás, bár ennek elkerülésére kell a bogyó, gumi, de ha ennyire rettegtek szakítsátok meg. El nem tudom képzelni, hogy lehet így élvezni az életet, ennyire rettegni!? Kérdező: Egyébként miért nem akarsz gyógyszert szedni?
2011. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!