Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló (lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló (lindynette 20) mennyire biztonságos? Hány %-ban véd?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem akarlak elijeszteni,de ez a lehető legrosszabb gyógyszer amit szedhetsz!Mindig redszeresen szedtem,és egyszer csak nem jött meg,elmentem orvoshoz,és kiderült,hogy a gyógyszer miatt,ugyanis elvékonyodott a méhszájam..Ezek után felírt egy másik gyógyszert (Volina) ami "visszanövesztette"...Ráadásul miután átváltottam folyamatosan hasmenésem volt,nem tudtam mitől,majd kiderült,hogy laktózallergiám van,így már minden tejtermék mellé gyógyszert kell szednem..(csak így nem f*som magam össze:D)

Az egyik barátnőmnek is hasonló gondjai voltak,mint nekem,abbahagyatta vele az orvos,és fél éven keresztül menstruált úgy,hogy csak akkor nem volt meg neki,amikor meg kellett volna jönnie...

Szerintem nézz utána,ha van rá lehetőséged,szedj valami mást...

(Persze,biztosan van akinek bejött,de eddig én csak rosszat hallottam róla,pl.az én orvosom már nem is írja fel senkinek)

2011. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!