Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ahogy itt olvasgatok, látom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy itt olvasgatok, látom, hogy a Belaraval elég sok gond van. Nekem például megszüntette a menstruációmat, de előtte 2 hónapig volt köztes vérzésem. Hallottatok már olyan fog. gátlóról, amiről még nem panaszkodott senki?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ember más, és minden tabletta is! Nem ugyanazokat az összetevőket tartalmazza az egyik, mint a másik! Ezért kell megtalálni mindenkinek a neki megfelelőt! Van akinek elsőre sikerül, de van akinek váltogatnia kell, hogy megtalálja a neki jó tablettát! Nekem szerencsére elsőre "meglett" a nekem való (Gracial-t szedek már 4 éve), de kb. féléve (amikor nem lehetett kapni a Gracial-t) szedtem 3 hónapig a Novynette-t, de borzalmas volt! Nem kívánom senkinek!
2008. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Belarát szedek már egy pár hónapja, de nekem semmi bajom nincs tőle. Mindenki máshogy reagál rá. A Triregolt sem ajánlják, mert az régi és nagy a hormontartalma. A yadine-től meg sok ismerősön meghízott... szerintem nincs is olyan, ami mindenkinek jó lenne. Van akinek az egyik beválik, van akinek az pont nem, de egy másik igen.
2008. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok! Most szedem az 5. levelet a Belara-ból! Ez az első tabim és elsőre nagyon bevált! Megszüntette a görcseimet és kevesebb is lett a pattanásom!
2008. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a belarától 2hónapig meg volt a mestruációm utána meg mindig hamarabb jött meg...így nekem a doki másikat írt fel...mindenkire máshogy hat, vkinek beválik ez, vkinek nem
2008. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Yadine-tól egy év után elég jól meghíztam (nem tetszettem magamnak), aztán abbahagytam egy évre a tabiszedést, most újrakezdtem egy hete a Belarat, eddig semmi gáz (bár ez még elég kevés idő), de reménykedünk. Hallottam olyanról, hogy egy csaj a 9.-re találta meg a neki megfelelőt (ami a Belara volt):)
2008. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!