Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a mástól megvett fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a mástól megvett fog. Tabi, illetve mennyire megbízható? Akik árulják honnan jutnak hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

vényköteles gyógyszer forgalmazása legálisan kizárólag a patikában lehetséges


ha olyan hülye vagy, hogy gyógyszercsempészektől veszel bizonytalan eredetű tablettát, akkor 2 eset lehet: jó esetben mázlid van és csak terhes leszel, rossz esetben egy életre elbaszod az egészséged

2011. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson!!!!

Ne legyél ennyire naív!Jó okés ekit meg sp-t így vegyél nyugodtan de azért a fogalmazásgátlót azét nem így kéne ,mert hiába van rendesen becsomagolva,lehet nincs is benne semmi gyógyszer!Lehet hogy egy picivel drágább az amit a gyógyszertárban lehet kapni ,de abból tudni fogod hogy neked írták fel a te testedhez van igazítva a dolog!Ja és ezt orvos írja ki!

2011. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? Veszélyes! Nem tudhatod mi van a dobozban, honnan hozták, legális-e egyáltalán. De még ha forgalomban lévő gyógyszer is van benne, akkor is lehet rád nézve veszélyes. Nem véletlenül van gyógyszer felírás előtt konzultáció és vizsgálat. Én pl. szimplán migrénes vagyok, és ezért egyáltalán nem szedhetek gyógyszert, mert veszélyes rám nézve. Amíg nem beszéltem erről a dokimmal fel sem merült bennem, hogy ez milyen komoly problémát okozhat.
2011. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!