Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Védekezünk amúgy, tabival, de még így is parázok. Tudom, hogy nem kellene, mert védett vagyok, de nem engedem meg neki mindig, hogy belémélvezzen.
2009. máj. 12. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szeded a tabit, akkor teljesen fölösleges megszakítanotok az aktust. Nincs peteérésed, így terhes sem lehetsz, se a vérzés alatt, se máskor.
2009. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rá van írva tájékoztatóra.
2009. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindig vannak kivételek mint itt is pl én! az eslő gyermekemel mensi alatt estem teherbe.elmentünk nyaralni 2 hétre és éppen bele esett az utolsó pár nap.már nagyon kivoltunk éhezve több napja ott voltunk és minden olyan szép volt.kívántuk egymász mint állat és bel a közepébe kezdtük mivel így azért nem kívánék senkitől sem semmi undorított. nagyon gyors vol és hát gyermekáldás lett belőle de nem bántuk:) még azt sem.ma már 13 éves
2009. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Sztem meg pont könnyebb! De egy nődoki pontosithat. Az állatvilágban is a nőstények mikor tüzelnek, csak akkor engedik magukhoz közel a himet, máskor nem. Én igy tudom, de mérget nem vennék rá!
2009. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha védekeztek, akkor természetesen 99.98% az esélye. Nekem a második lányom, mondjuk hurok mellett született!
2009. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az állatok tüzelése nem olyan, mint a nők menstruációja! Az állatok akkor termékenyek, akkor van peteérésük. A menstruáció azért van, mert a nem történik megtermékenyülés, ezért az embrió megtapadására létrejött méhnyálkahártya lelökődik. Előfordulhat terhesség létrejötte a menstruáció alatt is, ha spontán peteérés következik be. De mivel a KÉRDEZŐ fogamzásgátló tablettát szed ami miatt nincs peteérése, eleve nem menstruációja van, hanem megvonásos vérzése, az ő esetében nem jöhet létre terhesség sem a vérzés alatt, sem azon kívül!
2009. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... tudom, hogy nem eshetek elvileg teherbe, az utasításokat is betartottam.. csak nem egy nőtől hallottam hogy teherbe esik tabu mellett..
2009. máj. 13. 01:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Tabi mellett esett teherbe? Van olyan? Erre én is kíváncsi lennék... természetesen az "elfelejtettem bevenni", "kihánytam" és egyéb nem ér. Csak az olyan, aki rendesen mindig odafigyelve szedte.
2009. máj. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom szedték-e rendesen. De szerintem nem...
2009. máj. 13. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, bizony lehetsz terhes RENDES gyogyszerszedes mellett. Nekem ilyet ne is mondjatok, hogy nem. Mikor velem elofordult, hogy volt peteeresem RENDES , eloirasnak megfeleloen torteno szedes mellett!! Na ennyit errol....

Majusban meg volt rendes megvonasos verzesem, juniusban mar csak 2nap barnazasra csokkent, a juliusi szunetben ugy ahogy volt, kimaradt. Rendesen szedtem, az eletemre eskuszom, nem volt se hasmenes, se hanyas, nem szedtem sem antibiotikum, sot meg egy szem vitamin, fajdalomcsillapitot vagy akar gyogynovenyes keszitmenyt, nem voltam beteg, stb stb... Megis az ultrahangon a doki is eloszor terhesseget ill. beverzest gyanitott. Vissza kellett mennem egy hettel kesobb ujabb UH-ra, hogy nott-e az a valami, de mivel nem, igy kizarta a terhesseget. DE mondta hogy peteeresem, de a tuszo nem repedt meg es ciszta formajaban ott maradt. Utana napi 2 fogigatlot kellett szednem (kov. havi adagot meg kellett bontanom es 2 levelet szedtem parhuzamosan) annak a havi adagnak a vegeig, tehat a kovetkezo 7napos szunetig. Na ,akkor vegre megjott es ujabb UH mutatta, hogy eltunt a ciszta is.


Aki ezek utan is hitetlenkedni mer, annak azt kivanom, hogy legyen peteerese rendes fogigatlo-szedes mellett es akkor majd fog hitetlenkedni meg vadaskodni ,hogy biztos az ilyen ember nem szedte rendesen. Ja persze. En vagyok ra az elo pelda. Sot, az orvos mondta ,hogy igen is rendes szedes mellett sem meglepo a teherbeeses. Azt is hozzafuzte, o mar nem lepodik meg semmin...

2010. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!