Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen előnyökkel (pozitív)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyökkel (pozitív) jár ha abba hagyjuk a fogamzásgátló szedését? A teherbeesésen kívűl?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 20:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Negatív is jöhet!!!
2011. nov. 23. 20:24
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy ilyen komolytalan idióták tudnak csak választ adni!:-S FUCK!
2011. nov. 23. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

normál esetben visszaáll a ciklusod. Annyi előnyt tudhatsz magadénak mint amennyit a tabletta szedése előtt.


Exrtém esetekben, annyira bekavart a tabi a hormonális rendszeredbe, hogy pl nem tudsz teherbe esni, de ez exrtém példa.

2011. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Végre valaki értelmes!Jöhet ám még!!!!

Hízni lehet ha abba hagyom?Vagy ez hülyeség?

A libidóm helyre fog állni?

2011. nov. 23. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb több mint 6évig szedtem fog.gátlót,voltak kisebb szünetek.(félév-egy év max).Többfélét szedtem 16éves koromtól.A lényeg,hogy 21 éves koromig nem volt semmilyen negatív hatása(én alapból nem,vagy nagyon-nagyon ritkán menstruálok és egyéb problémáim vannak).A pattanásokat,óriási gócokat az arcomban megszűntették a tabik,szép volt az arcbőröm.

Az utolsó 1 évben váltottam az utolsóféle tabira,na ezzel már jöttek elő problémák.Nem akarom ráfogni erre a márkára,az is lehet,hogy csak elfáradt a testem,mivel kamaszkoromtól már tömtek a hormonokkal.A lényeg,hogy 22 évesen elég dúrva ekcémás lett a testem(karok,nyak,szememre is ráment stb,éjjelete véresre vakartam magam,száraz volt a bőröm,pattanás nem volt),a mellem 1 kosármérettel és 1 mérettel lett nagyobb és 10kiló feljött.Mindez 3hónap alatt.(szteroidos krém és vakarás elleni gyógyszerrel múlt el az ekcémám teljesen).Amíg abba nem hagytam a legutolsó fog.gátlót,addig a melleim folyamatosan feszültek,viszkedtek,a mellbimbóm is nagyobb lett,úgymond állandó izgalmi állapotban volt.A hízás még ennél is jobban zavart.Aztán leálltam vele idén áprilisban.

Amit észrevettem:

első hónapban óriási lett a libidóm.Szerintem ekkora még az évekkel ezelőtti szünetekben sem volt:)

azonnal az első hónapban éreztem,hogy fogyok,3-4hó alatt majdnem le is ment a 10kiló:)A lényeg,hogy a régi ruháim rám jöttek:)

A melleim sem fájnak,a mellbimbóm is normális,és kisebb is lett.

24N

2011. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem okozott gondot a libidómmal a gyógyszer! Nem kívántam a szexet! Abbahagytam és helyreállt! :)
2011. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!A libidóm nekem is nagyon lecsökkent,és ezért is akarom abba hagyni!Ma beszéltem is a nőgyógyászommal és mondtam neki hogy ajánljon vmi mást!Pharmatex-et mondta!Úgyhogy az lesz!
2011. nov. 24. 16:22
 8/8 anonim válasza:

Előny: nem voltak pattanások

Hátrány: állandó levertség, fejfájás, töménytelen mennyiségű hormon, ami nagyon nehezen ürül a szervezetedből, állandóan feszült a mellem, egyenetlen menzesz.

2011. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!