Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t szedek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t szedek egy hónapja, előtte másikfajta alacsony hormontartalmú tablettával védekeztem. Mielőtt beszedtem volna az utolsó szemet, megjött a vérzésem. Van okom aggodalomra, ha ez történt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta szedése soran ( en pl. ezt a mercilonrol tudom ) előfordulhat köztivérzés, ami normalis. kiveve ha sokaig tart. akkor el kell menni orvoshoz. sztem nincs baj de ha sokaig tart akkor inkabb menj el orvoshoz. mivel vedekeztel elotte?
2009. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gestomix-szal. Baj nem lehet, mert így is vártam több mint két hetet, hogy hasson a gyógyszer, bár előtte is hormonális védekezést választottam, szünet nélkül.
2009. máj. 13. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, ez az első hónapokban teljesen normális! Még szokja a szervezeted!
2009. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondjak h a yasminelle az első szemtől véd, de azért ajanlott lett volna megvarni az 1 honapot. de ha előtte is szedtel gyogyit akkor biztos nem lehet gond. de a hormonhaztartast felborithatja. de sztem azt se nagyon. nemtom mit vannak egyesek ugy bepanikolva. mindenkire hathat jol es rosszul is. szerencse kérdése. :S:S
2009. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem védekeztél más módon, akkor lehet gond. Azt mondják, gyógyszerváltáskor folyamatos a védelem, de a családban éppen 3-an fogantunk tabi mellett, mert anyám váltott. Szal én nem bízom az ilyesmiben. Mivel más típusú gyógyszert szedsz, gondolom más összetevőkkel így keletkezhetett kavar. Ha később is jelentkezik furcsaság, akkor érdemes visszamenni a dokihoz, mert akkor lehet nem jó a gyógyszer neked.
2009. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!