Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsuszott a gumi lovaglo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsuszott a gumi lovaglo pozban, de a baratom nem ment el es abba is hagytuk azt hiszem talan egyszer volt bennem gumi nelkul es eszre is vettuk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az eset ota mindent bekepzelek magamnak es felek nagyon mert kb a 12. napban lehettem, a ciklusom 28 napos
2011. dec. 13. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
66%
5 hónapja megszakitás + pharmatex, de sokszor csak megszakitás van, és mégse lettem terhes, a kérdező meg attól a kis időtől nem lesz terhes.. egyébként nem felelőtlen, mert lecsúszott a gumi, és úgy volt benne gumi nelkul..
2011. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
66%
utolsó inkább ne dicsekedj mert 5 hónap alatt lehet nem lettél,de lehet legközelebb az leszel, a pharmatex meg aztán semmit nem ér
2011. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
az a gond h en nem ereztem amikor lecsuszott csak a baratom odanyult gyorsan es szolt h lejott akkor abbahagytuk ezert nem vagyok biztos h volte bennem miutan lejott
2011. dec. 13. 11:18
 14/64 A kérdező kommentje:
meg masfel het amig megjon megfogok orulni addig:(, mar most tiszta ideg vagyok hany nap utan lehet tesztet venni?
2011. dec. 13. 11:19
 15/64 anonim ***** válasza:
nem dicsekvés, hanem összehasonlitás.. ennyitől nem lesz terhes..
2011. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
a pharmatex nagyon is sokat ér :) különben nem lenne forgalomban, és legalább nem kapok tőle agyi trombózist, ahogy a tablettától kaptam volna, ha az idióta orvosok nem irták volna fel..
2011. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
aktus után 10-14 nap,illetve a menstruáció egy napos késésénél is kimutatja,egy szóval nem mondtam,hogy terhes de lehet,van egy ismerősöm aki úgy lett terhes hogy barátja kiverte magának és azzal a kezével megujjazta a csajt
2011. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Akkor kb semmit se szamit h el se ment?
2011. dec. 13. 11:24
 19/64 anonim ***** válasza:
66%
én nem használok vacak tablettát,csak hát a pharmatex meg annyi,hogy két barátnőm terhes lett tőle,és elmentek a nőgyógyászhoz,és ott beszélgettek a többi kismamával és kiderült a 8 kismamából még 2en a pharmatex használata mellett lettek terhesek,nem hallottál még a pharmatexbabákról?
2011. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
de, hallottam róla, meg olyanról is h vki belehalt abba h tablettát szedett mert nem vizsgálták ki rendesen..
2011. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!