Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsuszott a gumi lovaglo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsuszott a gumi lovaglo pozban, de a baratom nem ment el es abba is hagytuk azt hiszem talan egyszer volt bennem gumi nelkul es eszre is vettuk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az eset ota mindent bekepzelek magamnak es felek nagyon mert kb a 12. napban lehettem, a ciklusom 28 napos
2011. dec. 13. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
mivel felnőtt vagyok, ezért bevállalom az esetleges kockázatokat is. erről szól a felnőttség, nem arról, h szexelünk össze-vissza, nem igaz? :D
2011. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
arról én is sőt májkárosodásról is meg egyebekről,én nem akármiért nem szedek tablettát,nem beszélve a meddőségről stb
2011. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
de megjegyzem én mi is szoktunk megszakításossal meg óvszerrel,én is felnőtt vagyok,nekünk össze is jött a baba,be is vállaltuk,bár akkor csak óvszerrel védekeztünk,nem tudom hogy sikerült,de a terhesség alatt és utána fele-fele arányba volt óvszer és megszakításos,a doki rám akarta erőltetni a tablettát de megmondtam,hogy nem fogom magam hormonnal tömni
2011. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
na ugye.. egyébként nekem ezt nőgyógyász ajánlotta, mivel nem szedhetek tablettát, a gumit meg nem szeretem, nem érzem magam biztonságban igy.. az már a mi hibánk, h van h elmarad a pharmatex, de amúgy elbánik az előváladékkal simán. nem élvez belém a pasim, és kész. annyira azért nem vok bátor. a kérdezőnél meg csak annyiról volt szó, h lecsuszott a gumi.. egy gumilecsuszastol meg nem lesz gond, főleg h el se ment.. no para..
2011. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 László22 ***** válasza:
54%

Lovaglás közben csúszott le az óvszer öcsém ilyet sem halottam még, eltudok sok mindent képzelni de olyankor mikor a legjobban szorítod a hüvelyedel a pasid farkát akkor lecsúszni, mit csináltatok erre kiváncsi lennék :D

Ha már szexeltek akkor mindig megvan az esélye a gyereknek, ha óvszerrel, ha gyógyszerrel vagy bármi mással, de megvan az esélye, ha lecsúszott akkor meg egyből kimosod magad, vagy esemény utáni tabletta, vagy szaladni az orvoshoz, veletek soha nem beszélgetett még el senki sem a dolgokról, hány évesek vagytok? Az ilyeneket kasztrálnám nem tudtok semmit de azt tudjátok hogy mire való a pinátok és a faszotok, ez a baj ha nem vagytok érettek és ezért születnek debil gyerekek. Gratulálok hozzátok.

2011. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
37%
esemenyutani egy gumilecsúszás miatt????? észnél vagy te???
2011. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom most ezt olvasva gondolkodom nagyon mert ma ejjel lenne a 72. ora...
2011. dec. 13. 11:50
 28/64 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk szétszakadt lovaglóban. Na, ehhez mit szólsz??
2011. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd be! Gondolkozz okosan és felelősségteljesen!
2011. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a nagybátyám nőgyógyász, én is hívtam már emiatt, és mondtam nem ment el a párom. Adott eseméyutánit. Pedig hidd el, feleslegesen nem adná nekem.
2011. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!