Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsuszott a gumi lovaglo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsuszott a gumi lovaglo pozban, de a baratom nem ment el es abba is hagytuk azt hiszem talan egyszer volt bennem gumi nelkul es eszre is vettuk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az eset ota mindent bekepzelek magamnak es felek nagyon mert kb a 12. napban lehettem, a ciklusom 28 napos
2011. dec. 13. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Attól, hogy talán egyszer beléd csusszant, még nem leszel terhes... Egy ilyen esetben tuti nem írná fel az orvos az esemény utánit, nem is kell, nem lesz baj! Csak ne görcsölj ennyit, mert annál később fog megjönni a mensid, ne add isten, még ki is marad, és csak a frászt hozod saját magadra.
2011. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

nem is irigyellek és nem a kényelmességre gondoltam !!! majd rájössz ha babát szeretnél ....


közben írta amúgy, hogy már lekésett a 72 órásról !

2011. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Áhh nagyon kicsi az esélye hogy ennyitől teherbe ess :) Ne stresszelj ezen nem történt semmi baj :)
2011. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
ne higgy nekik! terhes vagy, ikreket vársz
2011. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tényleg ne idegeskedj,mert az sem tesz jót a szervezetednek.Amúgy tudom milyen ez a stresszelés.Volt idő,mikor én is folyton azt hittem,hogy terhes vagyok.De nyugi,tényleg annyira nagyon kicsi az esély,hogy teherbe eshetsz ilyen esetben,hogy szinte már semmi :).Ne idegeskdej,nem lesz gond!
2011. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Senkit sem akarok megbántani. Akik azt javasoljátok, ne törődjön vele, mert tuti nem lesz baj, vállaljátok a felelősséget, ha mégis? Mire mernétek megesküdni, hogy nem lett az?
2011. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
de ennyitől nem lesz terhes.. és kész.. ha ilyen könnyen menne.. :DD
2011. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

56

Nem azt mondtuk, hogy az életünket rá mernénk tenni, csak a véleményünket fejtettük ki! Én legalábbis:) És mivel már kicsúszott a 72 órából, ugyan mit tehetne? Ugorjon le a hídról? Mást nem tud, csak várni és reménykedni.

2011. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom,milyen okos emberek vannak itt.. BIZTOS hogy nem vagy terhes!! 16éves korom óta élek sexuális életet, most vagyokl 20,és mindig megszakítással védekezem(csak kihagyjuk a peteéérés napjait) és nem csak én,hanem az egész baráti köröm.. gondolj abba bele sokan hónapokig próbálkoznak minden módszer nélkül, hogy babájuk legyen,mire végre összejön.. :)
2011. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:
remelem igazad van :) hetvegen kell megjojjon majd irok milett mert sokan valaszoltak
2011. dec. 19. 19:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!