Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. A terhességi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A terhességi teszt mennyi idő után mutat valós eredményt? (lent) /22 lány/

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal gumi nélkül...de nem élvezett belém. Ez hétfőn volt. Ma vettem tesztet, negatív lett, a dobozra pedig az volt írva: "Már a kimaradt menstruáció első napján használható." Holnap kell megjönnie... Hihetek ennek az eredménynek?
2011. dec. 13. 19:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
RAJTA VAN A TESZT TÁJÉKOZTATÓJÁN!!!
2011. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
persze, ez csak én vagyok.. de ha logikusan nézed, peteéréskor is 20 %.. ettől az egy alkalomtól nem lesz semmi baja. főleg, ha holnap kell, h megjöjjön neki.
2011. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
dehogy fog semmi az én lelkemen száradni :D mindenkinek szíve-joga h h védekezik :D ha én felelősségteljes vagyok, akkor ha nem védekezek, akkor nem védekezek, de nem jövök ide rinyálni.. bocsi, kérdező.. egyébként az orvos se ir fel tablettát, ha pl. az történik, h elszakad az óvszer, de nincs elélvezés. teherbe esni se olyan marhakönnyű, mint ahogy azt sokan hiszik..
2011. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tudom, hogy 20% esély van a terhességre peteéréskor is.

De te talán ott voltál a aktusnál? Talán láttad, hogy tényleg nem élvezett bele a srác? Talán láttad, hogy előtte nem volt másik aktus, amiből spermiumok maradhattak volna a húgycsövében?

NEM!!!

Akkor mondhatod biztosra, hogy nem esett/esik teherbe NEM!!!!!

2011. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mondhatod biztosra, hogy nem esett/esik teherbe? NEM!!!!!"

Így akartam, csak a kérdőjel kimaradt.


Egyébként én is írtam, hogy ha tegnap volt az aktus, és holnap kell megjöjjön neki, akkor valószínűtlen a terhesség.

De nem kizárható.


Én csak azért kötöttem beléd, mert az írásod alapján az jött le, hogy a megszakítás egy tökéletes védekezési módszer, és ha te nem lettél terhes, akkor más sem lesz az.

Ez pedig baromság, te is beláthatod.

2011. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
erről nincs leirás.. én azt vettem alapul h tényleg csak előváladék volt.. ha nem igy volt, akkor esélyes.. ezt gondolom, ő is tudja :D
2011. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem mondtam h tökéletes. én kombinálom naptármódszerrel meg megszakitással. csak néha elmarad egyik-másik, és marad a megszakitás.. de nem mondtam h tökéletes. viszont jobb, mintha tablettát szednék :)
2011. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
birhatod is a " egy ket ismerösöm dumat" vagy gondolod a kisujjambol rantottam ki?had irjak mar azt amit akarok!
2011. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ennyire degenerált 22 évesen?
2011. dec. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jézusom. Tudod ahhoz, hogy a szexből baba legyen, egy folyamatnak kell végbemenni, ami időt igényel.

Pontosabban, ha megtermékenyül a petesejt, akkor pár nap múlva (6-10) beágyazódik a méh nyálkahártyájába, és nem engedi, hogy a nyálkahértya leváljon (ez lenne a köv. menzesz). Azért így írják, mert a teherbeesés a 14 nap körül a legvalószínűbb.

Tehát, ha a fejecskéddel gondolkodsz, akkor az aktustól számított 14 napon fogsz tesztelni, mert akkor fog annyi idő eltelni, mint normálisan...

2011. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!