Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elsőnek szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőnek szedek fogamzásgátlót (az orvos szerint 2hét után már nem szükséges a gyógyszer mellett védekeznünk). Lehetek terhes vagy várjunk még inkább, hogy biztosan hasson a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a betegtájékoztató meg a doki is "jóváhagyta", nem kell várni. Ha most nem hat és nem akadályozza meg a peteérésedet, később sem fogja.
2011. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az orvos és a betegtájékozatató is azt mondja hogy véd, akkor miért kérdezed meg itt? ha valaki azt mondja hogy nem véd annak hiszel nem a doginak és a tájékoztatónak?
2011. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Milligestet szedek,az első hónapnál tartok, és először szedek fogamzásgátlót. Nekem az orvos azt mondta 2 hónapot várjak, a betegtájékoztató papírka 7 napot ír... Hát nekem ma telt le két hét, és úgy döntöttem nem várok tovább. Most csak nem írnak hülyeséget a betegtájékoztatóra...
2012. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!