Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta! SÜRGŐS ha felkeresek egy nőgyógyászt és elmondom mi történt felírja vizsgálat nélkül?

Figyelt kérdés
szóval ha felkeresek egy bármilyen nőgyógyászt ilyen államit és ha elmondom neki hogy védekezés nélkül szeretkeztem és szeretném ha felírna ilyen tablettát...akkor felírja csak úgy, vagy vizsgálatot is végez? (nincs saját nőgyógyászom,és még sose voltam)kérlek segítsetek! sürgős
2011. dec. 28. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
általában vizsgálatot végeznek ugy tudom
2011. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, felírja.
2011. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hallod. Én betévelyegtem, hogy szeretnék előre venni egy sürgősségit, ha szükségem lenne rá, mert sosem lehet tudni. Már nyomta is a kezembe a receptet.

(Szerencsére sosem volt rá szükségem. :))

2011. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem kéne eszetlenül ba*zni, de amúgy igen, felírja. de vigyázz a tablettával, erős a hormontartalma. megváltozik a menstruációs siklusod, felléphet rosszullét. csak akkor vedd, be ha biztos, a tablettát 72órá belül kell bevenni. óránként csökken a hatása ( tehát a 71.ben nem tuti, hogy hat ) és vannak tesztek, ami 24 óra után kimutatja. úgyhogy előbb tesztelj. és sok sikert!
2011. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ilyen 24 órás tesztet lehet kapni simán a tescoban az ilyen pipererészlegnél vagy csak patikában? és biztosak? és köszönöm a válaszokat
2011. dec. 28. 17:04
 6/8 LadyLee ***** válasza:
A 24 órás teszt butaság, de a többi stimmel - irány a doki, felírja, nem csinál vizsgálatot, ha mégis, attól függetlenül fel fogja írni, hiszen semmilyen labor eredménye nem lenne meg időben.
2011. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 órás teszt hülyeség. Tabi a tutibb, majd 2 hét múlva a teszt.
2011. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 24 órás tesztnél nagyobb baromságot még nem olvastam ezen az oldalon.

ILYEN NINCS!!!!!!!

24 óra után még terhesség sincsen, így nincs amit kimutasson!!!!

2011. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!