Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen vizsgálat előzi meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vizsgálat előzi meg a fogamzásgátló tabletta felírását?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Ha szarik a páciensre, akkor semmilyen. Ha lelkiismeretes doki, akkor hüvelyi vizsgálat kézzel, UH-gal, millió kérdést feltesz, vérvizsgálat. Néha vizeletvizsgálat is.
2009. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat is hogy valaki bement a dokihoz hogy fog.gátló kéne, és minden vizsgálat nélkül felírt egyet, mondván hogy "ez másoknak is jó szokott lenni". Én az ilyet kihagynám..

Nekem annak idején sima vizsgálat volt és vérvétel, ha megvolt az eredmény vissza mentem vele, doki megnézte és utána írta fel a gyógyszert.

2009. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nálunk a nőgyógyászatra ki van írva, hogy fogamzásgátlót csak érvényes rákszűrés eredménnyel írnak fel.
2009. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És muszáj a vérvétel?Én rosszul vagyok mindig!
2009. aug. 12. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor írta fel, amikor elvégezte a rákszűrést. Erre nagyon odafigyel.
2009. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha előszőr ir fel megkell vizsgálnia,rákszürés.feldug egy nagy kütyüt és mintát csip ki belőled,de nem vészes.ezt minden évben kell.aztán felirja a gyogyszert.de minden gyogyszer felirásnál,nem fog megvizsgálni.
2009. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ha túlesel a vérvételen is, legalább megtudod hogy semmi bajod nincs. Én is rosszul vagyok, falfehér leszek, később zöld.. :D és öklendezek, ha nem éhgyomorral mennék hánynék is... De túlélem, neked is menni fog.
2009. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tőlem először megkérdezte miért szeretnék fogamzásgátlót szedni. Utánna megvizsgált, majd rengeteg kérdést feltett, s mivel se nekem, se a családban semmi komolyabb betegség, vagy hajlamosság nincs, nem kellett vért venni. Még annyit mondott, hogy bármi kellemetlen mellékhatás jelentkezik, akkor menjek vissza, kivizsgál és választunk másikat.
2009. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!