Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az új alkotmány szerint tilos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új alkotmány szerint tilos lesz a terhességmegszakítás. Ezek szerint akkor majd esemény utáni tablettát sem lehet majd kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

Én is hallottam erről a dologról és mélységesen fel vagyok háborodva. Sajnos a kereszténydemokraták minden hülyeséget át tudnak verni, még olyanokat is, ami aztán tényleg sérti az önrendelkezés jogát is.

A szöveg szerint az élet védelmét a szülés helyett a fogantatástól kell számítani, tehát ha szó szerint értelmezzük, úgy az esemény utáni tabletta gyilkossági kísérletnek fog számítani, mivel nem tudni, hogy valóban történt-e fogantatás.

Elmebeteg dolog ez az alkotmánytervezet, az biztos.

2010. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
tele lesznek a kukák újszülött gyerekekkel.
2010. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tudom, hogy itt lesz egy nagy paradoxon ebben a tákolmányban, merthogy benne lesz, hogy életnek számít már a zigóta is, de az abortuszt nem fogják tiltani. Nem tudom, hogy milyen feltételek mellett lehet elvégezni mondjuk.
2010. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Ilyet a mai világban Magyarországon már nem lehet bevezetni, ez mind csak pletyka.
2010. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De. Ebben az országban most mindent meg lehet csinálni. Ha a kndp úgy gondolja, akkor visszamegyünk a sötét középkorba, vagy csatlakozunk az arabokhoz vagy ázsiaiakhoz. Én igenis félek ettől.
2010. dec. 3. 10:40
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 10:26!


Igen könnyen kivitelezhető:

Elég az "Abortusz büntetendő." mondatot átfirkantani, valahogy így:

"Az abortusz büntetendő minden olyan esetben, amikor a várandósság nem jelent közvetlen veszélyt az anya és/vagy a magzat életére."


Kész is van :) Betiltottad az abortuszt... Félek tőle, hogy tényleg ez lesz.


Félre ne értsen senki, nem vetetném el, HA a kormány kifizetné havonta azt a 150-200 ezer pluszt, ami ahhoz kell, hogy a gyermekemet TISZTESSÉGESEN felnevelhessem...


21/L

2010. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
17%
Vissza a sötét középkorba:). Ne nevet esetek már, az itt firkálgatók fele nem lenne az élők sorában ha a kommunista rendszer idején legális lett volna az abortusz. Mert megsúgom akkor még nehezebb volt eltartani egy gyereket mint most. Nem tudom milyen értékeket neveltek belétek a szüleitek de zigóta korban is élet az élet. Nem az új alkotmánytervezettől kell félni hanem gondot fordítani a védekezésre. Semmi sincs következmények nélkül és ezt még a 21. század önimádó emberének is be kell látni. Ha kockázatmentes 100% védelmet akarsz maradj a maszturbálásnál ha pedig nem akkor vállald az esetleges következményeket is.
2010. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Nyugodtan félhetsz, alkotmányos jogod.

A sötétség meg az agyadban van. Az esemény utáni tablettának semmi köze az abortuszhoz.

Amíg nem ágyazódik be a megtermékenyített pete, addig nincs terhesség. A tabletta ezt akadályozza meg, vagyis nem jön létre a terhesség. Terhesség nélkül meg nincs abortusz.

Jobb lenne, ha nem dobálóznál itt hülyeségekkel egy kiszivárgott tervezet alapján, és nem vezetnél félre hozzád hasonló tudatlanokat, ha gőzöd nincs a dologról.

2010. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem mellesleg védekezz és akkor nincs félnivalód. Az abortusz nem fogamzásgátlási módszer!!!
2010. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%-osnak tökéletesen igaza van.
2010. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!