Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettánál most mi van?

Figyelt kérdés
kiszakadt a gumi.az aktus után 14órával tudtam csak bevenni a 72órás esemény utáni tablettát.mikor derül ki,hogy tényleg hatott?mármint lesznek jelei,vagy bármi,hogy biztosan nem estem teherbe? nem rég múlt el havim,és tudni szeretném megnyugodhatok e,hogy biztos nem estem teherbe!?
2012. jan. 4. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne kezdj olyan balf@szzal akinél kiszakad a gumi.
2012. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez nem a kérdésre volt a válasz...
2012. jan. 4. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
általában 10-15 nappal a tabletta bevétele után meg fog jönni a vérzésed, attól függetlenül, hogy előtte mikor volt.
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amúgy meg, 15 nap múlva vegyél egy tesztet.
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"ez nem a kérdésre volt a válasz..."


Ez egy jó tanács volt,hogy megelőzzük ne tegyél fel hülye kérdéseket.

2012. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te megölnél egy kis életet?
2012. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszönöm!

most mióta bevettem a tablettát észrevehetően sokkal többet eszek és éhesebb vagyok mint eddig.ugye nem estem teherbe? vagy tabi mellékhatása lehet? legelöbb csak 10-15nap múlva vegyek tesztet?elöbb nem lehetne hogy megnyugodjak?

2012. jan. 4. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:

# 6/7 Hagyjuk már.


10 nap előtt nem mutatja ki a terhességet. 2 hetet érdemes várni vele a lehetséges megtermékenyüléstől számítva.

2012. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.és az hogy azóta többet eszek ami nagyon fura az ugye nem annak lehet most a jele hogy mégis teherbe estem?
2012. jan. 4. 21:20
 10/14 anonim ***** válasza:
nem. az étvágyad nem nő meg a terhességtől a "terhesség" ilyen korai szakaszában. inkább a pecsételő vérzést, szédülésérzetet, fejfájást, menstruációs görcs szerű fájdalmat. de ezek is csak a 2.hát környékén jelentkeznek. ne stresszeld magad, mert csak előidézed a tüneteket. ha nincs baj, akkor csak feleslegesen aggódsz, ha van, akkor meg már úgyis megtettél mindent, nem tudsz mást, idegeskedéstől nem lesz jobb, semmi nem változik. :)
2012. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!