Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettánál most mi van?

Figyelt kérdés
kiszakadt a gumi.az aktus után 14órával tudtam csak bevenni a 72órás esemény utáni tablettát.mikor derül ki,hogy tényleg hatott?mármint lesznek jelei,vagy bármi,hogy biztosan nem estem teherbe? nem rég múlt el havim,és tudni szeretném megnyugodhatok e,hogy biztos nem estem teherbe!?
2012. jan. 4. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az meg, hogy többet eszel, a stressz következménye is lehet, mert tudat alatt megpróbálod lefoglalni magadat valamivel és ez legtöbbször a legkézenfekvőbb: alvás, sport, evés.
2012. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséged! végre valaki normálisan válaszol.
2012. jan. 4. 21:26
 13/14 anonim ***** válasza:
szívesen. sajnos ismerem a helyzetet, és tudom, hogy milyen szar, ha hirtelen nem tudod, mihez kapj, mit csinálj, kit kérdezz.
2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen.. pedig barátommal normálisan csináltuk de hát kiszakadt..:/ és sajnos csak 14óra múlva tudtam bevenni:/ nagyon remélem hogy azért még hatni fog..
2012. jan. 4. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!