Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tesztet csinaltam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tesztet csinaltam. Szerintem negatív, de mégis a másik csík is halványan ott van, mondjuk nem ér teljesen végig, olyan mintha csak fél lenne. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót és tablettát is hasznalunk. Mondjuk multkor kimaradt egy tabletta a 7 napos szunet elott az utolso elotti,de utso nap bevettem kettot. De elotte 2 hettel voltunk utoljara egyutt pasimmal. A menzeszem viszont kimaradt, azt hittem az elfelejtett tabi miatt. Meg kozben voltam beteg is ,volt antibiotikum. Dehat a sex kornyeken nem volt semmi baj. Nem ertem.
2009. máj. 24. 09:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Na hát azóta volt még egy negatív tesztem,és voltan nődokinál is, aki szerint szintén nem vagyok terhes. Ma mégis késik már megint. Ennyire összekeveredtem,vagy mégis terhes leszek.:P Nagyon kiváncsi leszek.
2009. jún. 15. 20:53
 12/12 anonim ***** válasza:
igen ez lehetséges némi hormon zavar mindenkinél előfordúl hogy késik pár napot vagy méhg 1 hét is normális ha ez töbször megismétlődik azért fordúlj majd ismét orvoshoz mer ha gyógyszert szedsz azér az nem normális. ez a hormontartalom miatt van amit beszedsz
2009. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!