Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Irtózom a madaraktól és...

Irtózom a madaraktól és mindentől, ami tollas, csőrös. Ez betegség? Mi a neve? Le lehet ezt valahogy küzdeni? A tv-ben sem merem nézni. Kiráz a hideg, undort érzek és félelmet. Férjem szerint csak bebeszélem magamnak és ilyen nincs.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegség neve: volucrisphobia. Igen ritka.
2008. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi féle fajta fóbia van a világon:) Nem hiszme hogy te vagy az egyetlen de a legcélszerübb módja hogy legyőzd félelmeded hogy szembeszállsz ellene.Itt ugy értem hogy nem mész kis puskával a kezedbe és irtod öket:D hanem mondjuk veszel egy madarat otthonra és gondozod. Nekem ez a javaslatom, ha ez nem válik be akkor sztem egy dokit meglátogathatsz ezügyben
2008. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A barátnőmnek is ilyen baja lehet:)ő is a madaraktól fél(csirke,galamb:)Pedig nagyon cikik XD:)
2009. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*cukik XD:)
2009. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!