Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszteri kaland. Lehet, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszinyuszi:) kérdése:

Szilveszteri kaland. Lehet, h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor elveszitettem a szüzességem, a következö 2 nap pedig ittam elég szépen...

A várt 9-e helyett megjött a mensim 3-án, de csak 3 napig tartott. Nem védekeztünk, de vigyázott. Lehet, h az alkohol miatt jött meg elöbb? Várjam, h megjöjjön még ebbeb a hónapban v az rendes mensinek számitott? Rem nem vagyok terhes. Már beképzelem magamnak


2012. jan. 11. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
terhességi teszt.
2012. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem érdemes lenne venned egy terhességi tesztet.


És ez a vigyázott duma... lejárt szám, már a kisiskolások is tudják, hogy a megszakítás nem védekezés.

2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
BassszusssXD Tényleg vígyázott? Mire? hogy ne vegyen észre senki se? Ha nem védekeztettek, de nem is élvezett beléd attól még lehetsz terhes:) Az előváladéktól is simán lehetsz terhes. puszinyuszi:)
2012. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

"És ez a vigyázott duma... lejárt szám, már a kisiskolások is tudják, hogy a megszakítás nem védekezés."


Vagy már a kisiskolások is tudják, hogy így hozta őket a gólyaXD

2012. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem védekeztünk, de vigyázott."


Ez mégis mit jelent? Kb, olyan mintha valakibe belebasznánk a kést, de azért lefertőtlenítjük, hogy nehogy megfertőződjön. Nem sok értelme van igaz. Aki pedig védekezés nélkül baszik az számoljon a terhesség lehetőségével. Amúgy pedig egy hatalmas ribanc vagy, aki felelőtlen, ostoba és persze a piát okolja mindenért.

Süllyedj el.

2012. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Most miért bántjátok? úgy is csökken a lakosság az országban ... na úgyhogy örüljünk.
2012. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

biztos hogy terhes vagy! Látogass meg egy kollegát azt javaslom!

Dr. Kozma István nőgyógyász szakorvos, Bp. XIII. ker, Teve u. 64.

2012. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ! Kedvesek vagytok, tényleg!

1. Nem okolom a piát, tudatában voltam mindennek, mert józan voltam.

2. K*rv a lennék? Hmm mert talán tudjátok, az elözményeket?!

Na mind1, sajnos nem érzem magam jobban :'(

2012. jan. 11. 17:00
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az ilyen kicsajok az előzményeket nagyon tudják emlegetni, de a következményekre nem gondolnak.
2012. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"1. Nem okolom a piát, tudatában voltam mindennek, mert józan voltam."


Akkor ez még szomorúbb.


"2. K*rv a lennék? Hmm mert talán tudjátok, az elözményeket?!"


Lényegtelenek az előzmények, mert értelmes ember nem dug össze-vissza védekezés nélkül.


"Nem védekeztünk, de vigyázott."


Ez a kulcs mondat, úgyhogy innentől kezdve kár bármit is hozzáfűzni. Mit adott be neked a srác, hogy latexallergiája van és ezért nem húz kotont, vagyhogy elsőre úgysem lehet teherbe esni, esetleg, hogy majd időben ki fogja húzni és akkor nem lesz baj? Hihetetlen, hogy ezeket még mindig beveszitek.

2012. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!