Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszteri kaland. Lehet, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszinyuszi:) kérdése:

Szilveszteri kaland. Lehet, h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor elveszitettem a szüzességem, a következö 2 nap pedig ittam elég szépen...

A várt 9-e helyett megjött a mensim 3-án, de csak 3 napig tartott. Nem védekeztünk, de vigyázott. Lehet, h az alkohol miatt jött meg elöbb? Várjam, h megjöjjön még ebbeb a hónapban v az rendes mensinek számitott? Rem nem vagyok terhes. Már beképzelem magamnak


2012. jan. 11. 16:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A másik meg. Nem is azt írtad, hogy a barátommal, akivel együtt vagy egy ideje, hanem, hogy szín józan voltál és, hogy ez csak egy kaland. Vagyis tudatosan ribanckodtál, de gondolkozni már nehezedre esett, úgyhogy ne várd már, hogy sírjunk érted.
2012. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Nem védekeztünk, de vigyázott."

Akkor mi a kérdés ???

Biztosan most az óvszert az alkohollal helyettesítettétek.

Csak gratulálni tudok neked ...

Ismét egy hülye gyerek jön majd a világra két retardált fiatalnak köszönhetően ...

Ez az tapsot nektek ...

2012. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

vegyél terhességi tesztet, bár ha volt vérzésed, nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy. alkoholtól nem jön meg előbb... egyébként ha ismeretlen faszival voltál, már csak azért is érdemes dokihoz menni, mert el is kaphattál valamit.

(ja, és attól, hogy egyéjszakás kalandod volt, még nem leszel ribanc. maximum felelőtlen, mert nem húzattál gumit a fiúval.)

2012. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Nem védekeztünk, de vigyázott."


Ilyen NINCS. Magadra vess, ha terhes vagy.

2012. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mond puszinyuszi, hogy a pároddal feküdtél le szilveszterkor és nem csak úgy valakivel, mert különben semilyen előzmények nem számítanak. Tudod mi az előzmény? Az hogy gondolhattál volna, hogy mit csináltál és nem az, hogy megértsük miért feküdtél le valakivel. Biztos megfenyegettek téged, hogy veszítsd el, mert különben megölnek, igaz? Komoly előzmények vannak ám. Ne fárasszuk egymást. Dugtál és kész. Most meg parázol, mert lehetsz terhes, de még nem 100%. Legközelebb csak a pároddal dugj!!! Tanuljál belőle!! Nekem édes mindegy. Nem nekem fáj.
2012. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Akkor most elég gáz szituban vagy sajna. :S

Én azt mondom vegyél egy terhességi tesztet mindenféleképp és ne várj semmire, ne halogasd az időt, úgy megtudod a biztos választ. Bár írtad, hogy előbb jött meg a mensid a vártnál és csak 3 napig tartott, de akkor is megjött. Én nem mondom neked azt, hogy terhes vagy, de azt sem mondom, hogy nem. Ezt pontosan a teszt mutatná ki neked. Nem bántani akarlak, de ha tudod nem akarsz babát még, akkor védekezés nélkül kár volt szexelned, mert bizony így igenis növekszik a terhesség lehetősége, mert hiába van megszakítás, hogy nem bennem megy el a pasi hanem kiveszi, előváladék akkor is lehet, mert van is és abból is lehet baba. Én nem itéllek meg érte, mert nem tudhatom hogyan történt a dolog, pasidról van e szó, hogy ő vette el a szüzességed vagy nem is tudom... de csináld meg a tesztet és ha mégsem vagy terhes nagy felsúhajtás jöhet aztán legközelebb már védekezés nélkül ne szexelj mindaddig amíg majd el nem jön az az idő, hogy babát szeretnél. Hidd el nem rosszból írtam a véleményemet. 26/L

2012. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Jó esetben már ma kimutatja a teszte a terhességet, de én várnék vele még 2-3 napot, nehogy csak azért legyen negatív, mert MÉG nincs elég hcg-d.

Puszinyuszi drága: a megszakított közösülés NEM védekezés!

Az alkoholtól nem jön előbbre a menzesz. Beágyazódási vérzésnek korai volna 3-án, bár ki tudja.

Hogy egyéb tévhiteket is eloszlassak a kis fejecskédben: a szüzesség elvesztésekor ugyanakkora esélyed van teherbe esni, mint más, későbbi aktusok során.

Noha a ciklus közepén a legnagyobb az esély a teherbeesésre, bármikor terhes maradhatsz. Bár ha jól látom, nem is voltál messze a ciklusod közepétől.

2012. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%

Szálljatok már le szegény lányról!

Mindenki követett már el meggonolatlanságot, és fog is. Nektek jól esne, ilyen esetben ha ennyi sok okoskodást kaptok a saját hülyeségeitekre? Ráadásul hogy ugyanazt leírni ezerszer... magatookról állítotok ki bizonyítványt!


A kérdésedre megkaptad a választ, javaslom, hogy kapcsold ki az értesítőt, hogy ne húzd fel magad a többi baromságon.

2012. jan. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Téged is megdugta szilveszterkor?

Nem azért, de szerintem felelőtlenül, védekezés nélkül dugni és adott esetben gyereket csinálni, nem csak egy kis botlás. És ez nem a mi bizonyítványunk, hanem a mai elcseszett tízen éves kis idiótáké. De ugye egyesek úgy másznak be az abortusz klinikára, mint mások a házi orvoshoz köhögés elleni gyógyszert íratni, mert hát mit számít még egy abortusszal több vagy kevesebb.

2012. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"ma 03:49"


Akár csak Gyurcsány is elkövetett egy nagy hibát, de Orbán is azt teszi most. Hogy csókold meg a valagukat!

2012. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!