Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációm rendszertele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm rendszertelen, lehet szedni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Olyan probléma van hogy a mensturációm nagyon rendszertelen.Már nagyon régóta van hogy előfordul gyakran hogy minden második hónapban kimarad.Van mikor a hónap elején van van mikor a hónap közepén.Tavaj nyáron 3 hónap is kimaradt.7 napnál rövidebb ideig sosem tartott most legutóbb 12 napig tartott.Nem tudom miért van ez.De kiszámolni lehetetlen hogy mikor lesz a következő.Hallottam olyat hogy ilyenkkor nem szabad fogamtzásgátlót szedni.Mondjuk még nem is szedtem csak gondolkoztam rajta mert van barátom és ő akármennyire is szeretne gyereket egyenlőre nem lehet.Lehet szedni ilyenkor fogamzásgátlót?
2008. ápr. 1. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
sot, ilyenkor ajanlatos leginkabb. Nekem is eleg rendszertelen volt elotte, na nem ugy mint a tied, de volt hogy egy hettel hamarabb jott. Miota szedem, mindig napra pontosan jon meg. Menj el nodokihoz, majd o elmondja, mit lehet tenni.
2008. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyet értek az előttem szólóval, pontosan így van. A tabi beállítja a mensidet. Nekem is elég kiszámíthatalan volt, míg el nem kezdtem szedni. Ennek 3 hónapja és most szinte órát lehetne állítani hozzá :-)
2008. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a fog. gátló beállítja a rendszertelen ciklust, ez az egyik előnye!
2008. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!