Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet szedek lassan két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet szedek lassan két hete. Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

A bőrgyógyászom írta fel nekem a bőrőmre. Nincs sok pattanásom de engem zavar. Ugye ennek az egyik mellékhatása az, hogy fogamzásgátló. Én úgy nyugodtabb lennék ha megvárnám az 1 hónapot, addigra hozzászokik a szervezetem és már biztos hogy véd. A barátom is egytértett. :) Légyszi írjátok le a tapasztalataitok, kinek mikor jogyan hatott a bőrére és ti is megvártátok az 1 hónapot? Vagy már az első hét után egymásnak estetek?:) kort is írjatok és hogy mióta szeditek/szedtétek.

Köszi

16/L


2012. jan. 18. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
elso ranezesre hirtelen combfixet olvastam...azt hittem behalok:p
2012. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyászod elég elmebeteg, ha néhány pattanásra, 16 éves fejjel felírta ezt a bivalyerős készítményt. A arcod szép lesz tőle vszínűleg, de miután abbahagyod...

Hát igen csak kérdéses, hogy megmarad-e szép bőr, vagy még rondább pattanásaid lesznek, illetve felborul-e a ciklusod vagy sem...

Nőgyógyásszal nem konzultáltál erről?

Mióta menstruálsz? Mióta rendszeres a vérzésed?

2012. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már elég korán elkezdtem menstruálni 12 éves koromban. 2 éve már rendszeres. Azthiszem 13 éves lehetettem amikor nagyon sok pattanásom volt ugyanez a bőrgyógyász írt fel antubiotikumot ami nemhasznált utánna hagytam a fenébe csak rosszabblett mindig. Tavaly elkezdtek elmulni. De mégmindig van. Azért irta ezt fel mert nem használt az antibiotikum.
2012. jan. 18. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem ezt írta ma fel a doki,kíváncsi vagyok hogy mennyire lesz jó


19/L

2012. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is kiváncsi vagyok. 2 hét alatt még nem változott nálam semmi. De két hét az semmi meg egyénfüggő is, de remélem szép lesz az arcom:)
2012. jan. 18. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

(A Diane35 ugyanaz, mint a Cypromix)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2012. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak hónapok után hatott a bőrömön, de egész jó munkát végzett. :) Mondjuk nekem direkt fogamzásgátlásra lett fölírva, amivel szintén nem volt gond. Én kivártam a hónapot.
2012. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!