Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35, tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma irta fel a bőrorvosom ezt a tablettát,pattanások ellen.Viszont csak 1 levelet és ezt is csak a jövőhónapba kezdem el szedni,mikor megjön..Azt mondta majd menjek hozzá és felírja nekem a másodikat is.Szóval a kérdésem az,hogy mindenki így szedi a fogamzásgátlót?21 napig aztán meg egy hét szünet és megint a következő levelet?mennyire biztonságos ez szexuális téren?a 2.levél szedése közben már hat?köszönöm a normális válaszokat!
2012. jan. 25. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kamaszkoromban szedtem bőr és menstruációs problémák miatt.Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam,a bőröm gyönyörű volt.

Számomra biztonságos volt :)Az 1. levéltől már véd baba ellen.Figyelj oda, hogy nagyjából ugyanabban a napszakban vedd be mindennap,és ne hagyj ki egy szemet sem,akkor nem lesz baj.

Igen jól szedted.Úgy kell szedni,hogy 21napig napi 1 tablettát beveszed,majd 7 nap szünetet tartasz és a 8.napon kezded meg a következő levelet.

24N

2012. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! és még van egy kérdésem,ha majd abba hagyom a tabi szedését,visszajönnek a pattanások?
2012. jan. 25. 14:13
 3/4 anonim válasza:
Hát nállam sajnos vissza jöttek a pattanások, igaz nincs annyi mint azelött.
2012. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Diane nem fogamzásgátló, hanem egy komoly hormongyógyszer, aminek csak a mellékhatása a fogamzásgátlás. Nem árt az állandó orvosi felügyelet hozzá és max. 6 hónapig szabad szedni egyhuzamban.
2012. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!