Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy miután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy miután a barátnőm szájába élveztem, kiköpte és valamilyen módon bejuttatta a hüvelyébe rögtön szex után?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének. 3 év után szétmentünk a barátnőmmel mert nem akartam gyereket, 25 éves vagyok.

a minap felhívott, hogy terhes, mert amikor legutóbb együtt voltunk, akkor ő kiköpte egy pohárba és utána rögtön elment wcre és bejuttatta magába... és beugrott hogy tényleg rögtön kiment a szobából és elment wcre, én meg nem láttam mit csinált mert tök sötétbe csináltuk. ez lehetséges hogy terhes lesz ettől???? segítsetek, lehet hogy csak ugrat?


2012. febr. 11. 19:58
1 2 3
 1/27 bozontosborz ***** válasza:
hát technikailag megoldható.
2012. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Felszivta egy fecskendöbe és ugy benyomta magának.
2012. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
szerintem intravénásan megoldható
2012. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

neked szuper spermád van! Túléli egy nő száját! És pont ovulációkor csinálja, ami a 28 napos ciklusból csak 1!!!! nap!


Gratulálok!

2012. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Sok híresség így lett terhes.
2012. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
amennyiben fellötte magának valahogy akkor elképzelhető... de azért egy apasági tesztet végeztess majd
2012. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 bozontosborz ***** válasza:
100%
miért, mi van a szájában amit nem élhet túl 1-2 perc alatt a sperma? elrágja őket?
2012. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
az komoly.. gyakorlatilag lehetséges.
2012. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

20:02

nem igazán értem a cinizmust, de biztos már késő van.

fogalmam sincs, hogy mennyi ideig élhet a sperma, illetve hogy a nyál rontja e a termékenységet, azt tudom, hogy felhívott és most nagyon nem tudom mit tegyek. egyáltalán igaz e, foglalkozzak e ezzel. de ezek szerint lehetséges..

2012. febr. 11. 20:06
 10/27 A kérdező kommentje:

bozontosborz egyetértek veled, ezért nem értettem 20.02est.

hihetetlen... megtervezett mindent előre, felhívott két hét után hogy utoljára legyünk együtt, kiszámolta a peteéérését és... ez komolyan velem történik???? csak annyit kértem tőle hogy adjon még egy évet amig össze nem gyűjtünk a babára legalább fél millió forintot... ezt érdemeljük mi férfiak.

2012. febr. 11. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!