Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy miután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy miután a barátnőm szájába élveztem, kiköpte és valamilyen módon bejuttatta a hüvelyébe rögtön szex után?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének. 3 év után szétmentünk a barátnőmmel mert nem akartam gyereket, 25 éves vagyok.

a minap felhívott, hogy terhes, mert amikor legutóbb együtt voltunk, akkor ő kiköpte egy pohárba és utána rögtön elment wcre és bejuttatta magába... és beugrott hogy tényleg rögtön kiment a szobából és elment wcre, én meg nem láttam mit csinált mert tök sötétbe csináltuk. ez lehetséges hogy terhes lesz ettől???? segítsetek, lehet hogy csak ugrat?


2012. febr. 11. 19:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
ja és 20.02 nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed hogy egy nő csak havonta egyetlenegy napon eshet teherbe....:) van aki menstruáció alatt is simán teherbe esik és gyakorlatilag mindig ott az esély, peteéréskor persze nagyobb, de hallottunk már durva történeteket...
2012. febr. 11. 20:10
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég beteg.:S
2012. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 bozontosborz ***** válasza:
hát foglalkozz vele természetesen, legalább annyira, kiderüljön igaz-e.
2012. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
nekem mondod? most nem tudom mit tegyek
2012. febr. 11. 20:13
 15/27 A kérdező kommentje:
küldött egy ultrahang képet. rajta a nevével dátummal.. mással nem volt az biztos..
2012. febr. 11. 20:14
 16/27 Nazira ***** válasza:
Ilyen számító 1 nőt... Lehetséges de ezzel ő mit akar elérni nálad? Az apaságit azért csináltasd meg, ki tudja neme csak vki más az apja és jobb rád kenni.
2012. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen biztos benne, hogy mással nem volt...az ilyentől minden kitelik.
2012. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

mivel nekem régről van egy gyerekem akivel nem élek együtt látja hogy mennyire rosszul érint ez az egész és tudja hogy jó apa vagyok( rendszeresen látogatom, fizetem a gyerektartást)

mondtam neki régen hogy ha legközelebb bármikor is születik gyerekem nem fogom soha elhagyni és éppen ezért CSAK akkor leszek újra apa, ha megtaláltam az igazit.

tudja hogy ezzel meg tud fogni.. nincs mit tenni. szeretem őt de erre nem találok szavakat.

2012. febr. 11. 20:17
 19/27 Nazira ***** válasza:
Mondd neki, h igen ezt te mondtad de tervezett gyerekre gondoltál nem pedig 1 ilyen nem tom megfogalmazni de ez áhh milyen nő ez már:o Attól még lehet mástól...
2012. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mit tenni. Benne vagy a legendás 36%-ban. Pech. Meg az is, hogy ilyen barátnőd van. Az ilyen nők nem érdemelnek gyereket. :/
2012. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!