Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy miután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy miután a barátnőm szájába élveztem, kiköpte és valamilyen módon bejuttatta a hüvelyébe rögtön szex után?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének. 3 év után szétmentünk a barátnőmmel mert nem akartam gyereket, 25 éves vagyok.

a minap felhívott, hogy terhes, mert amikor legutóbb együtt voltunk, akkor ő kiköpte egy pohárba és utána rögtön elment wcre és bejuttatta magába... és beugrott hogy tényleg rögtön kiment a szobából és elment wcre, én meg nem láttam mit csinált mert tök sötétbe csináltuk. ez lehetséges hogy terhes lesz ettől???? segítsetek, lehet hogy csak ugrat?


2012. febr. 11. 19:58
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Ez elmebeteg dolog. Sajnos lehetséges ,régebben olvastam egy cikket amiben amriákban csinálta egy nő ugyanezt asszem ott a férfi beperelte és nyert is . Ezek után vele maradni .... hú nem tudom , igaz , hogy lehetséges , hogy lesz egy gyereketek de akkor is.
2012. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
:( nem tudom hogy lehetséges e de tényleg csinaltass apasagit, a lány pedig nem érdemli meg a szerelmedet sajnos. Es a gyepet pedig egy eszköznek tekinti hogy megtartson. En nő vagyok és Sztem ez undorító. Es mindig zsarolni fog a gyerekkel ha most vele maradsz. Nyilván nagyon Nehez arról dönteni hogy ne melletted növekedjen fel a gyereked, de egy gyereket a szülei között dúló minden konfliktus meg jobban megvisel mint a szülőket.... :(
2012. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
mond neki hogy vetesse el. ha meg megtartja viselje a következményeket, mert galád modon a legaljasabb módszerrel becsapott, nem is lenne terhes, ezt vehetjük mesterséges megtermékenyítésnek, és szánalom hogy ő így gondol egy gyerekre, mint pasi fogó.
2012. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
na én múltkorába olvastam egy kérdést ahol egy csaj így akarta megfogni a pasit!!de nem tudom pontosan mi volt pontosan a kérdés!!de ez szánalmas a csaj szentpontjából!!én csaj vagyok de én soha nem tennék ilyet!!buta tyúk szerintem az ilyen!!
2012. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem buta ez a lány ,hanem számító! kérdező írtál valamit a fél misiről na a kutya itt van el ásva! meg kéne hallgatni a másik felet ,és úgy lenne kerek a dolog ! Egy nő képes bármit megtenni annak érdekében ,hogy legyen ,ill.ne legyen gyerek!
2012. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azon az UH képen rajta kell lennie, hogy hány hetes a magzat. Ezt a kort az utolsó menstruáció első napjától számolják. Amikor együtt voltatok, akkor az kb. a menstruáció utáni második hét, mert normál esetben egy 28 napos ciklusnál kb. a 14. napon van ovuláció. Ha ekkor teherbe esik, akkor már hivatalosan két hetes terhes. Ha elmarad a menstruáció a negyedik héten, utána mennek el dokihoz. Az UH-n dátum is van! Nézd meg mikor készült az UH, hány hetesnek felele meg a magzat és nézd meg mikor voltatok együtt. Így be tudod lőni, hogy előbb vagy később eshetett teherbe. Ha az együttlétetek időpontjának megfelel a teherbeesés, még akkor sem biztos, hogy tőled van. Egyébként meg ha e-mailen küldte, létezik photoshop is, rá tudta rakni a nevét. Ha csak hülyít, akkor is egy utolsó ........! Ha teherbeejtette magát veled, akkor egy számító, undorító féreg! Én is nő vagyok és SOHA DE SOHA nem tennék ilyet! Főként nem veled szúr ki, hanem a kisbabával. Itt egy ember (pontosabban két ember) életével játszik nagyon komolyan! Javaslom, hogy keress meg egy ügyvédet, hogy mit lehet tenni ez ügyben. Azért ez nem egészen úgy működik, hogy ő kigondol valamit, te meg viseld a következményeit. Ha leveleket ír, tartsd meg, nehogy kitöröld! Perdöntő lehet!
2012. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!