Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik akkor ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor ha nem mindig ugyanabban az időben vettem be a tabimat? Mit okozhat? Van következménye?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a napszak stimmel,akkor elvileg okés.Én is szedtem nem ugyanabban az időpontban,de hozzáteszem nekem alapjáraton sosem volt peteérésem,egészen 23 éves koromig.
2012. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg időben. 1-2 óra még nem vészes. De minél pontosabb, annál biztosabb:)
2012. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És sosem volt menszeszed ? (23 éves korodig)Most én másik gyógyszert szedek 2 hónapja és egyik hónapban sem jött meg, de a teszt meg negatív... ez miért van? Az a baj, hogy olyan helyen dolgozom,h van amikor 2-3 óra késéssel tudtam bevenni a gyógyszert..és szeretkezni a párommal nagyon ritkán..lehet valami bajom?
2012. febr. 17. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 óra késés miatt nem lehet baj szerintem. Nem tudom mitől lehet. Nekem sem jött meg most 2 hónapig. Én a stresszre fogom. Azelőtt megjött 2 hónapig. És utoljára október elején voltam együtt férfival. Voltam nőgyógyásznál január 21-én. Nekem vérbőségre írt fel hüvelytabit, amit csak 3 napig szedtem, mert allergiás voltam rá. Ha megvizsgált, biztos észrevette volna ha terhes vagyok. Te is vizsgáltasd meg magad, de ha UH se mutaott semmit biztos nem terhesség.
2012. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi UH-t nem te írtad. Nődoki megvizsgált?
2012. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most kaptam jövőhétre időpontot...szal kiíváncsi vagyok, nekem is volt hüvelytabit és hüvelykrémem is..majd kiderül. kíváncsi vagyok
2012. febr. 17. 13:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :$ Majd írok nektek még :)
2012. febr. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!