Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiuk, lányok! Ez lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aroundtheworld kérdése:

Fiuk, lányok! Ez lehetséges, vagy abszolút butaság?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,és fél éve vagyok együtt a barátommal.Egy honapja beadtam a derekam,lefeküdtünk.Nagyon féltem,szorongtam,de nagyon szeretem,és annyira eltudott lazitani,hogy még élveztem is ! :) De végig azon izgultam,hogy mi van,ha lejön a gumi közben, v kiszakad, vagy akármi ?! Az elözö barátaimmal volt petting,meg stb, de szex egyiköjükkel sem,nem éreztem azt,amit a mostani barátomnál.De lehetséges ez,hogy szex közben lejön, meg stb ?:) Értelmes válaszokat várok 4 Köszönöm !
2012. febr. 18. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked még nem kéne szexelned.
2012. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DonKartács ***** válasza:
Murphy törvénye !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Macs1209 ***** válasza:

erről a "meg stb" le kellene szokni.


- Elszakadhat

- Lejön, sőt. nem veszi észre, és feltolja neked a gumit

- Lelankad neki aztán bentmarad


Bármi megtörténhet ebben a világban!

2012. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

őőő minden lehetséges.


még az is, hogy 1 hatalmas nagy háborúban legyen az a 3. világháború lövöldöznek az emberek puskákkal, fegyverekkel, golyószórókkal stb, stb, stb.....aztán egyszer csak 1 golyó átmegy 1 férfi heréjén és a golyó tovább száguld immár egy kis sperma maradvánnyal egészen 1 nő puncijáig ami pont a punciba megy bele, de nem hal bele, mert ki tudja majd szedni, de viszont a sperma az felkúszik a petevezetéken keresztül egészen a petefészekig és megtermékenyül.


igy megszületvén a fegyver gyermeke.

2012. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Lejöhet, kiszakadhat, be is repedhet, amit nehéz észre venni, azon is átszivároghat az ondó, de az is lehet, hogy szimplán szar a gumi, mármint gyári hibás. Egyszer velünk is előfordult, hogy lejött, de nem vettük észre csak a végén. A barátnőm nem tudta magának kiszedni, így másnap nőgyógyász szedte ki, elég kellemetlen volt.


22/F

2012. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mindegyik előfordulhat, de azért lehet tenni pár óvintézkedést. Például ne a gumin spóroljatok, ha már egyszer nem akartok gyereket, akkor inkább vegyétek meg a jobb minőségű óvszert, még ha drágább is. A másik, hogy miután a barátod elélvezett, fogja oda a pénisze tövéhez a gumit, és úgy húzza ki, mert orgazmus után a pénisze lelankad, olyankor pedig könnyen lejöhet a gumi.
2012. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!