Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mensi utan egy nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mensi utan egy nappal voltunk egyutt es elment belem! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2 hettel ezelott a mensim utan egy nappal egyutt voltam a parommal es elment belem!Nem aggodok mert nagyon szeretnenk!Csak kb 1 hete eszmeletlenul faj a derekam es fajnak a melleim es folytn ehes vagyok,meg,h alltalaban napkozben es este mikor lefekszem szurkalast erzek a petefeszek kornyeken,de csak egy ket percig es utana elmulik!Lehetek terhes?Szerintetek egy vervetel kimutatna vagy meg tul korai??

Elore is koszonom a valaszt!!


2012. febr. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
utána egy nappal nagyon kicsi az esélye...peteéréskor próbálkozzatok, vagyis kb most
2012. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nazira ***** válasza:
Ne akard görcsösen mert akkor nehezebben jön össze, ennyi idővel utána nem lehetnek még tünetek és valószínű annyira szeretnéd, h azért érzed így magad. Lehetséges,h terhes vagy de az első amiből tudhatod amikor meg kéne jönnie nem jön meg a menstruációd. A tesztek még nem mutatják ki biztosra mert lehet negatív és mellette lehetsz terhes, várj még ha nem jön meg csinálj tesztet de addig is ha lehetséges próbálkozzatok.
2012. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem sem vagy terhes. Amiket érzel, az pszicho, mert ez jár a fejedben, hogy szeretnéd. Egy öreg, tapasztalt nődoki mondta még nekem anno, hogy a mensi 1. napjától a 10-ig nem esnek a nők teherbe.
2012. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek: hát én teherbe estem a ciklusom 6.napján, pedig évek óta szép , szabályos 28 napos és mégsem a középidőben volt a peteérés.

Szóval minden lehetséges.

2012. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!