Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tönkretette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tönkretette az arcbőröm, nektek nem volt hasonló mellékhatása?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok együtt a barátommal, kb 2,5 éve használok hormonális fogamzásgátlót. Először a yasminelle tablettát használtam, majd váltottam nuvaring-re. Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert kiütések, arcpirosság jött elő. Számtalan bőrgyógyásznál voltam, de senki sem tudott segíteni.azóta az egész egyre rosszabb.. Anőgyógyászom nem javasol hormon mentes fogamzásgátlót, úgyhogy most megint váltok.ti nem tapasztalatok ilyen borzasztó mellékhatást? Ha igen, mi volt a megoldás?
2012. márc. 8. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kioktatásnak szántam, tanácsnak. Meg elmondtam a véleményem. Szerintem ha felteszel egy kérdést, akkor tisztában vagy azzal, hogy az emberek reagálni fognak rá.

Sajnálom, ha számodra nem tetsző választ is adtam.


Én csak mondtam, hogy személy szerint ha nekem tönkretenné a bőrömet a tabletta, akkor inkább hormonmentes megoldást keresnék.


Igazából a lehetőségek kb:

1. Váltasz. Vagy jobb lesz vagy nem. De ha emellett döntesz, akkor szerintem nem kell "kiakadni", hiszen ez a te döntésed volt. Ha te mérlegeltél, és neked a tablettás szex fontosabb, mint az arcbőröd, akkor ez van. A te életed, a te döntésed. De ilyen esetben magaddal rendezd le a dolgot, mi nem tudunk segíteni.


2. Keresel más megoldást.

Nem csak az óvszer létezik egyébként. Pl. a spermicid és a megszakítás együtt alkalmazva elég megbízható.

2012. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igaz, bár őszintén szólva én arra számítottam h akivel ilyen történt és megoldást talált rá az ír majd
2012. márc. 8. 21:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon nem lehet mit kezdeni, Ezért nincs is olyan aki talált rá megoldást.
2012. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan biztos az. Ez nem folyton van. Kijön néha néha. De olyankor nagyon durva. Aztán szép lesz..
2012. márc. 9. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!