Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3eve szedek fogmazasgatlot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3eve szedek fogmazasgatlot, igy meg nem jartam, hasonlo cipoben jarok velemenyere lennek kivancsi?!

Figyelt kérdés
Mint fentebb emlitettem mar 3eve szedem, es eloszor jartam ugy, hogy 4ora csuszassaal vettem be a gyogyszert. Marmint 12+ 4ora. A 6. Szemet. Potoltam amint eszrevettem. Az utobbi egy hetben nem voltam a baratommal, mert kulfoldon vagyok, es csak jovoheten megyek haza. Ma vasarnap van, es a tegnapit potoltam ma, es jovohet szomaton talakozk a baratommal. Elvleg ugye ebben az esetben 1het kiegeszito vedekezesre lenne szukseg. Szerintetek igy ha hazamegyek ugye a 7. Nap lesz, hasznaljunk e gumit vagy eleg a megszakitas, esetleg akkor mar az is felesleges es mar ved a fogamzasgatlo?
2012. márc. 18. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
simán véd. ha 3 éve szeded, már amúgy is eléggé benne van a szervezetedben.
2012. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalat, amit írni fogok, nem jelenti, h mindenkivel így van/lesz---> szintén 3 éve szedek fogamzásgátlót, és 1 hétig nem tudtam szedni, mert elfelejtettem receptet íratni.. nem ijedtem meg, úgyhogy miután kiváltottam a receptet nem pótoltam a gyógyszert, hanem a 8. naptól szedtem tovább (mintha az előző 7 nap is bevettem volna) a 21. nap befejeztem, ahogy kell és napra pontosan megjött a havim is, és azóta hónapok teltek el,

és minden hónapban jókor jön meg, nem lett semmi bajom. Szeretkeztünk is a párommal, miközben nem szedtem a gyógyszert... Van, aki azt írja majd, h igen, kötelező a kiegészítő védekezés, van aki azt írja majd, h 1 tabletta miatt ne f*sd össze magad, mások úgy gondolják, 3 év szedés után már annyira rááll a szervezeted, h akár fél évig se esnél teherbe, mert annyi idő is lehet a kitisztulása.

Mint azt írtam, ez csak a saját tapasztalatom, nem biztos, h Veled is így lesz. Mindenkinek máshogy dolgozik a szervezete, nincs két egyforma reakció ilyenkor.

2012. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj!
2012. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat!
2012. márc. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!