Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető, majdnem szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető, majdnem szerelem. Teherbeesés! Mit tegyek? Csajok, pasik normális véleményére számítok! 28/ L

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
majdnem szerelem?? az milyen? Lényeg a baba sorsáról te döntesz te vagy az anya! De ne feledd új törvény van!!
2012. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Picilàny (1986) ***** válasza:
Majd nem szerelem az lehet csak neked.....de szerintem egy gyereknek kell Apa.Ha szeret téged és Te is meg van a kölcsönos vonzalom,tisztelet,megértés akkor beszéljetek ròla.
2012. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sztori itt van,nem írta ki valamiért :/

3 éve vagyok "együtt" egy normális pasival,mindketten szinglik vagyunk,mikor megismerkedtünk még nem voltunk. Mindkettőnknek van az előző kapcsolatából 1-1 kisfia. Az én titulusom szerető,mert ezt többször is kihangsúlyozza ,hogy nem engem szeret és hogy ez csak szex. A 3 év alatt én ezt már elfogadtam,jó így nekem is ,bár szívesen megpróbálnám vele igazi kapcsolatban bármikor! A baj az,hogy teherbe estem! Neki nem mondtam el és nem tudom mit tegyek?? Igazából rettegek az abortusztól,de nem lenne ésszerű megtartani a kicsit még ha imádja is a gyerekeket,ezért én már a szükséges lépéseket megtettem ez ügyben. De vele mi legyen? Joga lenne tudni végül is ,de szerintem úgysem szeretné megtartani ,akkor miért? Félek ,hogy ha megmondom elveszítem,vagy úgy reagál ,amivel megbántana ,és félek attól is ,hogy ha nem mondom meg és utána derül a dologra fény ,akkor nagyobb lesz a baj! Ti mit tennétek? Elmondanátok vagy nem? Egyébként nem vagyunk már gyerekek,ő is már 35.

2012. márc. 4. 16:40
 4/23 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szerető, majdnem szerelem? Abortusz... mivel nem lesz normális a kapcsolatotok szerintem...
2012. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Új törvény? Mármint?
2012. márc. 4. 16:41
 6/23 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100% hogy mondd el
2012. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az a majdnem szerelem nekem valahogy nemérthető... Ha akarod elmagyarázhtod priviben akkor tuit pontosabb választ tudok adni, de így ha ha szeret a pasi akkor akkor meglehet hogy felvállal téged emg a gyereket.. De hogy történt ez az egész?
2012. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Majdnem szerelmet úgy értem,hogy részemről. Ő hevesen tiltakozik a szó hallatán,de tesz olyan jeleket ami viszont valamiféle érzésekre utal....pl. rettenetesen féltékeny ,rendszeresen jelenetet rendez nekem ,vagy ha valami buliba elmegyek és nem tud róla teljesen kiakad. Benne nem vagyok biztos ,csak magamban! :(
2012. márc. 4. 16:44
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Járetam hasonló kapcsolatban.

Én azt javaslom, üljetek le és beszéljétek meg.

Ha együtt megtartanád a babát, akkor legyél nyitott.

Beszéld meg vele, hogy tőle függ megtartod-e.

Nyilván nem tőle függ, de ezt neki nem kell tudnia.

Ez azért jó, mert nem veszted el, és kiderül valójában mit érez irántad, és ki vagy neki...

2012. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ha jól gondolom csak testi kapcsolat volt..Gondolom fél hogy nem leszel meg neki ha esetleg egyszer bepasizol egy buliba!Ezért lehet féltékeny! 3 év az még is csak 3 év.. Kérdezd meg tőle h mit szólna egy babához.. ezek után mindenre megkapod a választ! Véletlen jött össze vagy akartad?
2012. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!