Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a Symicial tablettáról?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni olvastam a tájékoztatót csak érdekelnének a vélemények.Előre is köszönöm
2012. márc. 20. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Symicia, nem? Én csak symiciáról hallottam, azt szedem. Semmi bajom nincs tőle(lekopogom), 2. hónapja szedem. Barnázás nagyon kis mennyiségben volt első levél közepe felé, de mostanra feleannyi lett. Remélem továbbra is beválik.
2012. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen a symicia ...és mennyi idő a ható ideje?mert a tájékoztatóba nincs benne csak az ha előszőr szedem be akkor mennyit kell várni...én nuvaring hüvelygyűrűt használtam eddig kedden kezdtem el és most nem tudom mennyit kéne még várni....előre is kösz a választ
2012. márc. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!