Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért lett mostanában ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett mostanában ekkora divat szidni/lejáratni az óvszert?

Figyelt kérdés

Megértem én, ha vki nem szereti, az ő dolga. Ha nem jön be neki, akkor védekezzen másképp.

De nem értem miért kell mindenkit lebeszélni róla. A fiatalok még ki sem próbálták, de már hajtják a szokásos szöveget, hogy "olyan, mint gumiban lábat mosni".


Baromi régi védekezési módszer, és bizony hatékony. Véd a nem kívánt terhesség ellen, a nemi betegségek nagy része ellen, emellett nem tartalmaz hormonokat, nem avatkozik be a szervezet működésébe, nincsen mellékhatása. Bárhol hozzá lehet jutni, recept sem kell hozzá.


Szóval miért is kell ennyire harcolni ellene? Ha vkinek nem jön be, hát ne használja, de minek kell már a tiniket is lebeszélni róla, holott nekik ez a legjobb módszer?


2012. márc. 27. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt tartom a legjobb módszernek, tényleg jobb az egészségnek, szóval hajrá koton :D
2012. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban nem a kamaszsrácok szidják, mint a bokrot, hanem azok a huszonévesek, akiknek volt 1-2 komoly kapcsolata gumi nélkül.

Húsz felé közeledve - legalábbis esetemben - nem jelentett problémát, hogy gumit adtam a srác kezébe, sőt, természetesnek vette, viszont az idősebb huszonévesek úgy merednek rám a koton láttán, mint valami aberráltra. Komolyan. Merthogy az milyen f.os, ő évekig anélkül tolta, és szedjek már én is gyógyszert.

Persze nem mindenki ilyen, ez csak az én tapasztalatom.

21L

2012. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az idősebbek szidják igen, de úgy, hogy a fiatalok még el sem kezdik a nemi életet, már azt hallják, hogy csak gumi nélkül az igazi.

Nem egy olyan kérdést láttam már, hogy "Szűz vagyok, most készülök lefeküdni a bnőmmel/barátommal, de nem akarunk gumit használni, mert állítólag nagyon rossz".

Tehát már előre belesulykolják abba a szerencsétlenbe, hogy a gumi az egy szörnyűségesen rossz dolog, nem lehet benne érezni semmit. Holott ez azért igen csak erős túlzás.

Ebből jön az, hogy sok srác már attól lelankad, hogy felteszi a gumit. Ennek nem szervi oka van, hanem lelki. Már alapból tudat alatt a sok pletyka miatt úgy áll hozzá, hogy az neki biztosan nagyon rossz lesz...

Szóval nekem ez nem tetszik.

De hál' Istennek eddig olyan partnereim voltak, akik egy szó nélkül felvették. Meg is lennék lőve, ha nem lettek volna hajlandóak, mert mást nem tudok használni.

Sokáig azt hittem, hogy azért a pasik nagy része felveszi ha kell, de most kezdem érezni, hogy milyen hihetetlenül óriási szerencsém van a párommal, hogy neki ez nem gond.

2012. márc. 27. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazad van. De azért is figyelembe kell venni, hogy a béna kis tizenévesek az első szex után nem szívesen rohangálnak esemény utániért. Sokkal kényelmesebb megoldás, ha tablettát szednek.


Az meg csak mellékes, hogy vannak olyan férfiak, akiknek nem felel meg az óvszer. Vagy túl nagy pénisz, vagy túl kicsi... Az én páromnak nagy, 3 db gumi 2000 ft-ba került. Napokon keresztül keresgéltem olcsóbbat, de mind kicsi volt. 3 db gumi az annyiba kerül, mint egy havi fogamzásgátló tablettám...

2012. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"olyan mint ZOKNIBAN lábat most"
2012. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván én is arra gondoltam, de köszönöm, hogy kijavítottad. Azért a javítás helyett inkább válaszokat várnék a kérdésre.
2012. márc. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!