Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mostanában nálatok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mostanában nálatok ez a divat?

Figyelt kérdés

Nem tom mi van a csajokkal, de 3 haverommal és velem is 1-2 hét járás után szakított a csaja. 4-ből 3-nak a "nem akar kihasználni dumát" adták le. Haveri társaságról beszélek szal nem hinném hogy véletlen. Össze beszéltek vagy valami versengés ez? Vagy tényleg csak véletlen és őszinték voltak.

És miért jó ez a lányoknál, hogy kevesebb mint 1 hónap alatt szakítanak? 1 hónapot még meg értem, de 1 hét? Mit várnak hogy kialakul a szerelem 1 hét alatt? Vagy nem értem, valaki tegyen helyre.

A NORMÁLIS válaszokat előre is kösz.

17/F


2010. jún. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

hát én úgy vagyok vele, hogy nem jövök össze valakivel, akit csak kihasználnék.. (nem tudom eldönteni, hogy igaz ez a duma.. pár hetes kapcsolat..szerintem azoka csajok egyáltalán nem érettek egy kapcsolatra..aztán kvarnak mindenkivel, nem tudnak megállapodni..vagy én nem tudom)

15/L

2010. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ha már felvállalsz valakit és mutatkozol vele és elhívod hogy legyen veled, akkor miért dobnád 1 hét után? Valaki bogarat ültetett a fülükbe vagy nem tom.
2010. jún. 10. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha valkitől akarok valamit, akkor nem dobnám 1 hét után.szerintem ne vedd komolyan azokat a csajokat. felesleges.
2010. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szijja.hát figyi (most nézzen mindenki aminek akar,de hozzáteszem megbántam!)szval volt a pasim aki dobott

rengeteget küzdöttem érte,végül úgytünt ennek értelme nemvolt.próbáltam találni mást h felejtsek..sajnos nem ment..egyrészt nagyon rossz volt olyan tudattal lenni h olyannal járok akit nemszeretek..igaz próbáltam..és végül majdnem sikerült..de fogalmazzak úgy h elcseszte..ami összejött érzelem..eltűnt.igazából nem akartam kábítani h mégjobban belém szeressen,ezért inkább megmondtamneki.

2010. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hmmm......sztem is logikátlan ez a viselkedés, mert 1-2 hét alatt nem derül ki senkiről h valóban ő az akit keres az ember....aki meg nem tetszik azzal minek randizni?


leszámítva persze utso hozzászóló esetét....én is vtam már így próbáltam másba beleszeretni, de mivel folyton az exen járt az eszem elég egyértelmű volt h nem fog ilyen egyszerűen menni, ilyenkor én is megmondtam h bocsi, de.....

2010. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem az előző 4 barátomból 3 kevesebb, mint egy hónap után dobott, a negyedik meg másfél hónap után. A duma az volt, hogy mégse érzik úgy hogy összeillenénk, és így utólag visszagondolva igaz is, tényleg nem passzoltunk, de akkor nagyon rossz érzés volt. Rossz pasikat fogtam ki, ennyi. Most így az ötödik próbálkozásra tényleg úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit, vele tényleg nagyon jól összeillünk, és ezt mások is megmondják őszintén.

A lányoknál meg nem hinném hogy divat lenne, valószínűleg szimplán éretlen lányokat fogtatok ki mind, nem állnak készen hosszabb távú kapcsolatra, meggondolatlanok, nem tudják eldönteni hogy igazából mit éreznek. Az ilyenek miatt nem érdemes nyűglődni, majd összejön úgyis olyan aki szeret és megbecsül, nem pedig egy hónapot sincs veled és máris dob.

17L

2010. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden lány ilyen. Ők is csak azért, hogy elmondhassák,hogy mennyi fiúval jártak.

Én például fél éve vagyok a barátommal,szeretem,becsülöm.

16/L

2010. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyu 20 éves korig ez megy a lányoknál. nem bírnak felnőni. ennyi.
2010. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol laksz?

Amúgy nem divat ez nálunk,egyszerűen nem akar veled járni,mert nem szeret,rájött,hogy nem te vagy az,akit keresett,vagy más vagy most,hogy jártok.

De emiatt nem kell haragudni rá,lehet hogy fiatalabb,vagy alapból olyan.

Vannak még más lányok is!

2010. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!