Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Este szeretkeztem a teszt, ár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este szeretkeztem a teszt, ár msnap reggel kimutatja h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem!
2009. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
kb 2hét mire beágyazodik,aztán még 2nap amit a teszt kimuat!
2009. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! El kell telni egy pár napnak! Jobb várni egy-két hetet, vagy, ha nem jön meg, akkor,de olyan tesztet vegyél, ami kimutatja a 3 napos beágyazódást is! Az még fontos, hogy ne boltban, hanem gyógyszertárban vedd meg, ott sokkal megbízhatóbbak vannak!
2009. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok

kösz

2009. jún. 14. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogyis, akkor a terhesség még ki sem alakult


még nem is találkoztak az ivar sejtek


az pár nap amíg megtermékenyül, és aztán beágyazódik, majd termelődik a hormon, amit észlel a teszt, és az UH n mégkésőbb látszik a baba a petezsákban,


na mikor kimutatja a teszt utána nem sokkal lesznek rosszullétek, már akinél

2010. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és a terhességet az uccsó menzi első napjától számolják, nem is a megtermékenyüléstől :)
2010. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hiába telik el két hét, ha az aktuális várható menzi ideje még nem jött el, addig nem mutatja ki
2010. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!