Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddo vagyok? Lehetek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddo vagyok? Lehetek meg valaha terhes?

Figyelt kérdés

fiatal koromban nagyon elcsesztem az eletem.volt egy parom akivel vedekezes nelkul szeretkeztunk.az elso alkalom utan,teherbe estem,ezutan abortusz.ekkor voltam 17 eves.majd a tovabbiakban kb 3 ev alatt szedtem 72 oras tabit.kb 20-30-szor.

fulig szerelmes voltam es nem hallgattam senkire es semmire.most mar tudom hogy ez mind az en hibam :(

most 26 eves vagyok.van egy normalis parkapcsolatom.a parommal probalkozunk a baban,de nem sikerul.nem meseltem neki a multamrol.

lehetseges hogy meddo vagyok?


2012. ápr. 6. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szabad feladnod! Menj el dokihoz az a legfontosabb! Már nemcsak a gyerekvállalás szempontjából, de az egészséged szempontjából is.

Aztán szerintem egy tisztítókúra sem árt, talán "életmódváltás", sok zöldség, gyümi sovány hús. És minél kevesebb stressz, ha rástresszeltek h legyen gyerek akk tuti nem lesz. Ne büntesd magad a múltban elkövetett hibák miatt. Kitartás, sok átlagos pár is éveken keresztül próbálkozik.

2012. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

koszonom a biztatast.

jovo heten doki.

mar 1 eve probalkounk.persze nem folyamatossan,mivel sok az utazas.

ha nem sikerul,orokbefogadnak szivesen.nagyon sok gyermek var szereto szulokre.:(

2012. ápr. 6. 14:42
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát az első kérdés: Milyen a menstruációd? Hány napos a ciklusod, meddig tart a vérzésed? Rendszeres-e vagy sem?
2012. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

26 naponta jon meg,4-5 napig tart.

igen rendszeres.

2012. ápr. 6. 15:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor hormongondod vszínűleg nincsen. Az abortusz miatt esetleg sérülhetett bent vmi, ami miatt nem sikerül a terhesség, vagy lehet a petevezetőd nem átjárható.

Figyeld a peteérésed (hőmérőzéssel), és ovu környékén legyetek együtt.

2012. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
egyébként lehet h amugy is nehezen esnél teherbe.. probalkozzatok, amennyit csak lehet..
2012. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb vizsgáltasd ki magad.


Ki tudja, milyen kárt okoztál a szervezetednek...


Mondjuk nem értem, ennyi ésszel hogyan rohangálhatsz a világban, de hát ez van sajnos. Azért remélem a gyerekednek több esze lesz, mint a felelőtlen, buta anyjának.


Ja és a párodnak jó lenne tudnia arról, hogy miért is nem sikeres a baba-project...

2012. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

a 72órás tablettát egy évben nagyon max 2szer szabad bevenni,mert egy hatalmas hormonadag,a súlyos hormonprobléma meddőséghez vezethet,emellett az abortusz is..

figyelj menj el nőgyógyászhoz,mondj el mindent erre csak Ő tud választ adni,ezek után mennyire lehet babád,szerintem őszintén kéne beszélned a pároddal is,

2012. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj nőgyógyászhoz. Az pedig, hogy 3 év alatt többször vettél be eseményutáni tablettát, nem sokkal rosszabb, mintha három évig hagyományos fogamzásgátlót szedtél volna. A gyógyszergyárak nem nagyon reklámozzák, de az úgynevezett minimális hormontartalmú szerek is veszélyesek. Meddőségklinikán dolgozom. Itt sorban ülnek azok a huszon-, vagy épp csak harmincévesek, akik tizenéves korukban kezdék el a fogamzásgátló használatát. Most pedig hiába próbálkoznak a teherbeeséssel. Szóval ne keseredj el előre, lehet, hogy a te szervezeted jobban reagált a hormonokra. Ja, egyébként nem a pároddal van a gond? lehet, hogy egy andrológust is célszerű felkeresni!
2012. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ijesztgeti itt ennyire mindenki a kérdezőt.

Az esemény utáni nagyszerűen szét tudja cseszni a hormonháztartást, de ha ez történik, akkor annak jele van!!!!

Mondjuk leginkább az a jele, hogy nincsen normális ciklusa. Esetleg meghízik, pattanásos lesz, szőrös lesz stb.


Ha a kérdezőnek napra pontos, 26 napos ciklusa van, akkor teljesen valószínűtlen, hogy nincsen peteérése!


Így marad az, hogy vagy semmi baja, vagy a méhének van baja az abortusz miatt, esetleg a petevezetője záródott el, vagy épp a pasijának nem jók a spermái.


Szabályos ciklus mellett valószínűtlen a hormonprobléma.

2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!