Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35-öt szedek több mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mónika24 kérdése:

Diane 35-öt szedek több mint 1 éve. A 3. héten 1darabot elfelejtettem bevenni, másnap vettem be (több mint 12 óra telt el) Másnap együtt voltam a barátommal. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
(A papíron az van, hogy vagy tovább kell szedni a gyógyszert szünet nélkül, vagy gyógyszer szünetet kell tartani és maradék gyógyszert nem kell bevenni. Tovább akartam szedni, de az orvosom azt mondta rendesen tartsak szünetet ugyanúgy ahogy szoktam és, hogy ne hallgassak a papírra. )

2012. ápr. 13. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi az esélye a terhességnek.Hisz már több mint 1éve nem volt peteérésed.Végezz el egy tesztet MINDENKÉPP.
2012. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. ápr. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!