Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este együtt voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este együtt voltam a párommal és kiszakadt a gumi és későn vettük észre. És még csak most kezdtem el szedni a tablettát tegnap vettem be a 6. szemet! Kellene félnem? Tri-Regolt szedek

Figyelt kérdés

És még annyit hogy ha beveszem a tabit,azt mennyi idő alatt szívódik fel?Mert volt egy kis hasmenésem ami nem volt vészes de kb a tabi beszedése után 3-4órával volt...

Válaszokat előre is köszi


2009. jún. 19. 11:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy tegnap előtt bevettem egy fájdalom csillapítót mert nagyon fájt a fejem!Ez gyengítette a fogámzásgátlót?válaszokat köszönöm:)
2009. jún. 19. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a fejfajascsillapitonak semmi koze.

mit mondott a doki, mikortol ved a gyogyszer?

ha meg nem ved tutira akkor lehet h bajban vagy. menj vissza surgosen az orvoshoz. itt nme fogsz sem hozzaerto sem hasznos valaszt kapni csak toltod az idod.

ha 72 oras kell ,azt ugyis csak orvos irhatja fel. kockaztatni meg nem erdemes. na meg ha itt 1 hulye valaszra hallgatsz lehet h ramegy az egeszseged.

menj el orvoshoz meg ma!!!!

2009. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudok elmenni mert3hós a kisfiam és nem tudom kire bízni a legközelebbi nődoki pedig 40km-re van...már oda sem érnék rendelésre:S
2009. jún. 19. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a mensid első napján kezdted szedni, akkor onnantól már védve vagy.


A hasmenés akkor hasmenés, ha napi nagyon sok alkalommal vizes f*sás van, egyszeri lágyabb széklet még nem hasmenés, tehát nem befolyásolja a felszívódást.


Szerintem ne aggódj!

2009. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülést vagy vetélést követően az orvos utasítása szerint, de legkorábban a második menstruáció jelentkezésének 1. napján ajánlott a drazsé szedését elkezdeni.

Amennyiben orvosi okokból a fogamzásgátlás még korábbi megkezdése indokolt, akkor a drazsé szedését az első menstruáció 1. napján kell elkezdeni, de az első 2 héten még egyéb (nem hormonális) fogamzásgátló módszert is kell alkalmazni.

2009. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!