Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, nektek volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt már olyan hogy a 7 napos szünetben nem jött meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
holnap kell elkezdenem a második levelet és eddig nem jött meg. Még soha nem szedtem ezelőtt gyógyszert, lehet h ez zavarta meg a szervezetem? ilyenkor mi a teendő? később megjön? valamint zavarja az hogy nagyon erősen megvagyok fázva? igaz antibiotikumot nem szedek ,de hőemelkedés,torokfájás stb. köszi a válaszokat
2009. jún. 20. 07:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint azt kifelejtettem hogy kb. 2-3 napja, van egy kicsi átlátszó hüvelyfolyásom, ez jelent vmit?
2009. jún. 20. 08:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kezdeti zavar a tabi szedésével. Gondolj arra, hogy hormonkészítményt szedsz, ez egy mesterségesen előállított idegen anyag. Igaz gyakoribb, hogy inkább köztes vérzések is előfordulnak, de sosem lehet tudni, hogy kire hogyan a hat. Az antibiotikum is valszeg hat rá, az sem gyenge anyag. A megfázás is tetézi ezt önmagában. Szóval elég sok minden éri most a szervezetedet, nem csoda, hogy sokkot kapott. A folyás nem tudom, hogy mit jelent.
2009. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem menstruációnak jelentkeznie kellett volna, hiszen elvileg azt a vérzést már a tabletta idézi elő. és mivel szedte normálisan, vmilyen formában elő kellett volna h jöjjön. igazából én a helyedben ezt megkérdezném az orvostól h mivan, mert szerintem ezígy nincs rendjén.
2009. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is pont ez volt most. Először szedek tabit, és nem jött meg az első levél után. Mondjuk nekem volt 3 héten keresztül (pecsételő) vérzésem, miután elkezdtem..:S De szerintem nem vagy terhes meg semmi ilyen :) a barátod elment már benned? Antibiotikumot meg ne is szedjél, mert gyengíti a fogamzásgátló hatékonyságát
2009. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!