Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan eshet valaki teherbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan eshet valaki teherbe, ha szedi a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Barátnőm terhes lett, miközben szedte a tablettát, nem érti ő sem és én sem, hogy miért.

A múlt havi adagban 1 db gyógyszert nem szedett be, ettől lehet?

És van valami jelentősége annak, hogyha az első héten marad ki egy szem gyógyszer, vagy az utolsón? Így nagyobb a kockázat vagy ez nem számít?


2009. jún. 21. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem vette be azt a szemet, onnantól borult az egész hónap. Nem véletlenül van a tájékoztatóban, hogy pótolni kell az elfelejtett adagot!
2009. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen fogamzásgátló eszköz nem 100%-os, bár a tabletta Pearl indexe tényleg nagyon jó, 99% fölött van. Ha jól használják, akkor is becsúszhat a baba, bár nagyon ritka. Amikor nem vette be a tablettát, védekeztetek gumival a ciklus végéig? Mert ha nem, akkor simán lehet az az oka. Hányadik hétben van a barátnőd, és mi a tervetek?
2009. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimarad egy szem akkor azt a tájékoztató alapján pótolni kell. Egy ideig ajánlott a kiegészítő védekezés. Anyu barátnőjének is így lett kisbabája. Szerencsére ő már férjnél volt. Nem ártott volna figyelmesebbnek lenni..
2009. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer tájékoztatóját nem kellene elolvasni?

Mindez benne van, amit kérdeztél. Igen: EGY kimaradt szemtől felborulhat az egész védelem. Nem véletlenül kell naponta szedni, és nem csak 2 naponta.


Most mi lesz a babával?

2009. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, én nem a pasija vagyok hanem a barátnője. Lány vagyok:) Lehet nem voltam elég érthető:)

Nem tudom mit fog csinálni, lehet, hogy megtartják.

2009. jún. 21. 14:48
 6/6 anonim válasza:
Én lány vagyok, és Nekem is volt már hogy kimaradt egy szem fogamzásgátlóm. Azután egy 7ig állíólag másféle védekezési módszert kell használni.Az a biztos.
2009. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!