Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
E hónap 11. én jött meg barátnőmnek a menszesz és ma (23.) ugy voltunk együtt hogy gumi nélkül és benne élveztem el. akkor most mikor volt vagy lesz a legtermékenyebb napok? Mekkora az esély a terhességre?
2012. ápr. 23. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Papíron a ciklus 14. napján a legesélyesebb a teherbeesés. Ti a 13 napon voltatok védekezés nélkül együtt, szóval így is sanszos, hogy besikeredett a trónörökös!
2012. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
soooook
2012. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Várj, még számolom a negyedik tizedesjegy pontosságot.
2012. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
elég sok. igen tudom, hogy akik direkt próbálkoznak, gyakran azoknak is csak nehezen jön össze a baba,d e a többésük (akinek nem inge, ne vegye magára) nagyon rágörcsöl, és ezért úgy kicsi rá az esély. magára a teherbeesésre még a "nem veszélyes" napokon is van esély, csak szólok.
2012. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok. Remélem azért csináltátok ezt, mert gyereket akartok.
2012. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen,nagy az esélye!kb peteéréskor feküdtetek le:)


remélem összejön a babaprojekt:)))

2012. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, elég nagy az esélye.


Teendő: esemény utáni tabletta után kell nézni, de sürgősen! 72 órátok van az aktustól számítva, hogy a barátnőd bevegye, szóval a helyetekben én utánanéznék, hogy hol van a közelben nőgyógyászat!

2012. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

90% az esely, hogy peteereskor beleelvezessel teherbe esik a no.


Jol idozitettetek!

2012. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%-os. Azért hülyeséget nem kell mondani.
2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor most a két ciklus közti idő kb közepe felé a legveszélyesebb most hát akkor volt a pete érése vagy mi ne hülyítsetek de ez teljesen 100% én úgy tudtam hogy mielőtt megjön pár nappal előtte meg akkor van peteérés.
2012. ápr. 24. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!