Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg annyira megbízhatóak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira megbízhatóak a fogamzásgátló tabletták, hogy csak 1-2% esély van a terhességre?

Figyelt kérdés
Az egyik legbiztonságosabb védekezésnek mondják, de mégis egyre több olyat hallok, hogy szedte rendesen és mégis teherbe esett mellette. Ez hogy lehet?
2012. ápr. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
az elenyésző.. és főként onnan van, h "elfelejtettem bevenni 3 szemet, nem pótoltam, mert jajj, az sok lett volna egyszerre" és bumm.. igy lett a csokafik :DD amúgy meg én a helyedben inkább a helytelen kivizsgálás miatt aggódnék.. az orvosok csak úgy felirják :S ha ennyire félsz a terhességtől, akkor ne szexelj, és kész.. :D
2012. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek a tabiba, ennek köszönhetem nyomorult életem. A tabi beállította anyám vérzését így nem vette észre hogy terhes. Egy kolléganője szólt, hogy szerinte terhes.

Így derült ki a turpisság :P


Amúgy meg: a szexel bevállalod a kockázatot is terhes lehetsz védekezés ellenére is. Aki ezzel nincs tisztába, vagy nem vállalja be, ne szexeljen.

2012. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nagyon izgulok, hogy nehogy terhes legyek(anyukám pesszárium mellett lett terhes, nővérem meg óvszer+pharmatex alkalmazásával)

a barátom feleslegesnek tartja, de én még szedek tabit a gumi mellé.fő a biztonság.

17l

2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, de van akinek a mellékhatások is számítanak
2012. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!