Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül 100%-os terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül 100%-os terhesség?

Figyelt kérdés

Választ szeretnék kapni erre a variációra (?) :

Álló pénisszel gumi nélkül behatolni 1x majd gumi, terhes lehetek-e vagy nem? Menstruáció után melyik napon tuti hogy nem lehetek terhes? Esetleg messze járok a mens. utolsó napjától és úgy (gumi nélkül csak 1-2x?


2009. jún. 21. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
az egész állatvilágból az ember esik a legnehezebben teherbe...
2009. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz,de mégis... : D
2009. jún. 21. 22:15
 3/16 anonim ***** válasza:

Gumi nélkül lehetsz terhes, de garancia nincs rá - különben nem lenne annyi pár, akinek nem lesz gyereke.

Olyan nap nincs, amikor 100% nem lehetsz terhes, csak olyan, amikor kicsi a valószinüsége. (Én a menses utolsó 5. napján egyszer nem védekeztem és egyböl terhes is lettem, ami egyébként nem volt semmi téren sem gond, csak meglepö - és csak azért tudom , mert utánna közvetlenül a párom elutazott munka miatt 5 hétre és elötte való nap jött meg szintén egy hosszabb utról.)

Vagy használjatok gumit, vagy irass fel tablettát - de ne kockáztass.

2009. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? felfogtad hogy ha tehes leszel milyen következményekkel jár? megérte az a plusz élvezet? nincs olyan hogy a bajod alatt nem eshetsz teherbe! Egy nő MINDIG teherbe eshet!!! az már más kérdés hogy mekkora rá az esély, de esély mindig van rá!!!
2009. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm de felfogtam. És ha van egy 72órás tablettám? Csupán az élvezetekért,kiváncsiságért.
2009. jún. 21. 22:23
 6/16 A kérdező kommentje:
Durva kommentektől eltekintve ez nem történt meg.
2009. jún. 21. 22:24
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

A 72-órás egy vészmegoldás, arra lett kitalálva eredetileg, ha pl. a gumi elszakad, akkor mégis tudjanak valamit tenni a terhesség ellen. Ez egy órisái hormonmennyiség tartalmazó készitmény, ami gyakorlatilag egy vetélést idéz elö - biológiai értelemben véve. A legtöbben már a bevételtöl kezdve néhány napig rosszul vannak, és a hormonrendszernek hónapok kellenek, hogy visszaálljon a normálisra. (Ezek nem ugynaazok a hormonok, ami a rendes fogamzásgátlókban vannak)

Mind látod, ez nem védekezési mód, csak szükségnegoldás.

2009. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eszerint irassak fel fogamzásgátlót? Őszintén szólva félek tőle.Rosszul leszek,hányok,elhizok... mint régi osztálytársam.
2009. jún. 21. 22:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Pharmatex termékekről hallottál már?hüvelykúp, krém +megszakítás

:)

2009. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
aztaa miért kell félni a taitól?nemm indenkire egyformán hat és legalább 99%os.a kérdésedből és kommentjeidből ítélve elég fiatal lehetsz.ott van akkor a pharmatex gumi ... és a tabi.de könyörgöm miért kell mindig a parázást választani vagy a 72órásat?
2009. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!