Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtörtént már valakivel ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már valakivel ilyesmi?

Figyelt kérdés
A tabletta 7. és 8. szemét elfelejtettem bevenni (hétfő,kedd). Most vettem be a keddit, amúgy este kilenckor szoktam. A szerdait mikor vegyem be? Holnap délelőtt? Este meg rendesen bevehetem majd a csütörtökit? Valaki adhatna tanácsot. :S

2012. ápr. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma van szerda...miért vennéd be holnap délelőtt? Ma este vedd be, és ugyanúgy folytasd. Kiegészítő védekezést használjatok egy darabig.
2012. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért venném be a mait holnap délelőtt, mert négykor vettem be a tegnap estit. És azért vettem be most a tegnap estit, mert tegnapelőtt(hétfőn) is kimaradt. :S
2012. ápr. 25. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi történt, hogy ennyire össze-vissza szeded/szedted?

Azért ne felejts el kiegészítő védekezést alkalmazni!

2012. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedjed rendesen. Ma a mait, holnap a holnapit...Amit elfelejtettél, 12 órán belül pótolod, és a többit menetrendszerűen.
2012. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma délután 4kor vettem be a tegnapit, ma este 11-kor beveszem a mait, remélem nem lesz baj, hogy 7 óra után beveszem a másikat.
2012. ápr. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!