Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Foggátló mellékhatása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foggátló mellékhatása?

Figyelt kérdés
2. hónapja szedem a lindynette 20-at első hónapban volt brna folyásom szinte végig hónapban a mensiig...most tartok a második levélnél most sokszor ugy érzem ugy fáj a hasam mint amikor mensi előtt szokott de nem annyira durván csak kicsit és nem sokáig szerintetek mellékhatás??volt már másnak is ilyen tapasztalata??amugy semmilyen mellékhatásezen kettőn kívül nem jelentkezett...eddig...
2009. jún. 24. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet h mellékhatas, ami az első 3 honapban normalis, amig meg nem szokja a szervezeted a tablettat. ha nagyon zavar, akkor valts masik tablettara. lehet h neked nem ez a tabi a legjobb.
2009. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapot végig menstruáltam mikor elkezdtem szedni pár hónapja. Elmentem dokihoz, mert féltem valami nincs rendben, de azt mondta ez teljesen normális, de ha sokáig így marad, tehát a köv. hónapokban is előfordul akkor vissza kell menni. Addig ne aggódj!

2009. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia köszike

de a 2. hónapban már csak a fájások vannak nem folyok...mint első hónapban

2009. jún. 24. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
az elején ez lehet mellékhatás, majd elmúlik. ha nem akkor vissza kell menni, és ír másik tabit, mert ez nemvált be neked. simáűn van ilyen. megoldják azzal h felírnak egy másikat. semmi gáz.
2009. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Lindynette 30-at szedtem és az elején mindenen elsírtam magam,mindenkivel veszekedtem,gyorsan felkaptam a vizet,a menzeszem lecsökkent 4 napra...stb. szerintem nincs okod az aggodalomra,de ha nagyon idegesít kérdezd meg a dokid!
2009. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!