Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tinik, ti elmondanatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik, ti elmondanatok a szuleiteknek, ha kiszakadt a gumi es kellene 72 oras tabi?

Figyelt kérdés
Gondolok mondjuk a 13-18 evesekre.
2012. máj. 8. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen!
2012. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszük, akkor feltétlen, mert jobb egy ilyen sokk a szülöknek (is), mint egy gyerek vagy abortusz.
2012. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem elmondanák csak nem merik
2012. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De amugy miert kene szolni? Egy tini is tud feliratni esemeny utanit.
2012. máj. 8. 08:42
 5/12 anonim ***** válasza:

oké, hogy fel tud, de kifizetni már nem tudja ;)

ezek a tabik olyan 5000 Ft körül KEZDŐDNEK!!!!

2012. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Minii Vikii ***** válasza:

Én természetes elmondanám anyámnak.. amúgy sincs mit titkolnom előtte.

15L

2012. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És melyik tininek nincs 2500 ft-ja? Mert ha elfelezik a pasival, akkor kb ennyibe kerül.


Különben azért tettem fel a kérdést, mert nekem anya véletlen megtudta, és kiakadt, hogy miért nem mondtam el. De miért kellett volna elmondanom? Ez az én magánügyem... Barátommal együtt mentünk receptért, együtt fizettük ki, semmi köze hozzá anyának..

2012. máj. 8. 09:42
 8/12 anonim válasza:

Hát, én személy szerint csak a nővéremnek mondtam el.

Nálunk 72 órás tabletta vény nélkül is kapható szerencsére, így a nővérem adott kölcsön pénzt, és a barátommal elmentünk a gyógyszertárba :)

Szerintem ott nálatok is megoldható szülők nélkül, igaz kicsit így neccesebb :)

2012. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben pont 18 éves korom körül, nem rinyáltam anyámnak, hanem leültem és végiggondoltam egyedül, mit fogok csinálni. Beadtam az egyik arany ékszeremet zálogházba és felhívtam a pasit, hogy fizesse ki a felét, felszálltam a metróra, elmentem az egyetemi klinikára sürgősségi receptért, kiváltottam a gyógyszert és otthon beszedtem. Most minek idegesítettem volna ezzel a szüleimet?
2012. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
SOK tininek nincs sem 2500 ft-ja, sem ezer, és arany ékszerre sem telik mindenkinek.
2012. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!