Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Információt szeretnék azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Információt szeretnék azzal kapcsolatban ha szeretkezés után égő, csípő érzést érzek és ha nem gomba az szexalergia esetleg? Valakinek van eben tapasztalata? Ezt hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
gomba lesz az...bőrgyógyászat vagy canesten
2012. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég hülyén hangzik az hogy szexallergia max a spermájára lehetsz allergiás de inkább irány a nődoki
2012. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
olvastam már szexalergiáról:-(
2012. máj. 16. 23:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Orvos. Te ezt nem fogod tudni megmondani.

Persze csak akkor menj orvoshoz, ha még szeretnél gyereket majd később.

2012. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
persze hogy szeretnék majd!dokihoz is már bejelentkeztem csak izgulok,hogy mi lehet ez mert már fél éve voltam nála és semmit nem talált barátomat is kivizsgálták és nála sem volt semmi baj!:-(
2012. máj. 16. 23:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen 2x is, egyszer óvszert használtunk, utána meg pharmatex krémet. Mindkettőre lehetsz allergiás. Ha egyiket sem használtátok akkor passz.
2012. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod ! de én fogamzásgátlót szedek ezért is vagyok megijedve!:-(lehet h a spermára vok alergiás?.-(
2012. máj. 16. 23:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Következő alkalommal próbáljátok ki megszakítással.
2012. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Szerintem is gomba lesz. Van, mikor nem egyszerű kimutatni, de akkor is az orvos az igazi megoldás.
2012. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
már volt úgy és úgy jobb volt!ha belém élvez csak akkor fáj de nagyon!!!!
2012. máj. 16. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!