Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos a 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos a 72 órás tabletta?

Figyelt kérdés
az orvosom szerint csináljak egy hónap múlva terhességi tesztet, szedtem amúgy diane 35öt, és elfelejtettem egyszer, de csak 33 óra múlva szedtem be.
2012. máj. 29. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van. Jogtalalnul van felháborodva a kérdező. Ha a tévém egy évig be van dugva a kettőhúszba, utána véletlenül kihúzom és elvágom a kábelt, akkor háborodjak fel, hogy miért kell másik zsinórt vennem ahhoz hogy működjön? Aki tudja hogy hat a fogamzásgátló, az nem pattogna ilyen miatt. Ha választok egy védekezési módszert, akkor az a minimum hogy megismerkedek annak működési elvével és aszerint használom. Ha meg elcseszem utána nem a világot hibáztatom hogy van lehetőség a javításra, és a "baj" elkerülésére.
2012. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"elég felháborítónak tartom hoyg egy évig szedem azt vehetek egy ilyet..."

Ez azért van, mert dög lusta vagy és nem ismered a működési elvét.

Ha csak egyetlen napot is kihagysz (vagy kihányod, stb) - már nem működik tökéletesen.

De ezt az orvos is meg tudta volna mondani, ha kérdezed, meg a tájékoztatón is rajta van.

Azt meg előre illik olvasni, nem utána.


A 72 órás tabletta pedig 80%-ban hatásos az első 2 napon. Az csak egy szükségmegoldás - ráadásul szét is zilálhatja a ciklusodat, így lehet, hogy 3 hónap lesz, mire normálisan visszaáll.

2012. máj. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!